27 m kwadratowych okna cena

opracowanie Monika Karda, ewa pietruszczak

12 pytań o... duże przeszklenia. Jakie okna wybrać do domu?

12 pytań o... duże przeszklenia. Jakie okna wybrać do domu?

Okna o ponadstandardowych wymiarach są wizytówką współczesnej architektury. Jednak myśl o domu z wieloma dużymi przeszkleniami czasem przeraża inwestorów, którzy niepotrzebnie bazują na niesprawdzonych opiniach, zamiast zapoznać się z faktami. Duże okna wprowadzają do wnętrza domu naturalne światło. Spróbujemy obalić obiegowe mity o nich, zderzając je z aktualną wiedzą na temat wielkogabarytowych przeszkleń zarówno od strony ram, jaki i zamontowanych w nich szyb zespolonych. Dzięki współczesnej technologii produkcji okien energooszczędny dom nie musi przypominać przygnębiającego bunkra, lecz być ładną szklaną bryłą.

Najciekawsze apartamenty od deweloperów

Deweloperzy coraz celniej trafiają w nasze potrzeby. I zdają sobie sprawę, że znajdą się tacy, którzy za bliskość wody, efektowną architekturę lub wyjątkowe położenie mogą nawet zechcieć zapłacić więcej.

Nowe inwestycje deweloperów

Deweloperzy nie budują już teraz tak samo i dla każdego. Ich najnowsze inwestycje są coraz bardziej przemyślane, różnorodne i dopracowane w detalach.

Wiosna w ofertach deweloperów

Wiosna w ofertach deweloperów

. 60 apartamentów dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchniach od 50 do 128 m kw. w cenach od 8 do 11 tys. zł za metr. W centrum Sopotu, przy ulicy Kościuszki 66, skąd jest 10 minut spacerem do słynnego deptaku - ulicy Bohaterów Monte Cassino oraz molo i plaży, powstaje elegancki

Jak zaplanować wydatki na budowę [KOSZTY MATERIAŁÓW I ROBOCIZNY]

Jak zaplanować wydatki na budowę [KOSZTY MATERIAŁÓW I ROBOCIZNY]

. Niektóre pracownie podają koszt wykonania projektu w przeliczeniu na metr kwadratowy – oscyluje on wokół 50-100 zł/m². Do tego trzeba jeszcze doliczyć koszty planu zagospodarowania działki i ewentualnie projektu instalacji. W wielu pracowniach koszt projektu jest ustalany procentowo w stosunku

Najnowsze