adaptacja poddasza galeria

Adaptacja poddasza galeria

Adaptacja poddasza - galeria

Adaptacja poddasza - galeria w Internecie. Szukając ciekawych inspiracji na adaptację poddasza, warto przejrzeć wszelkie galerie internetowe. W wyszukiwarkę musimy wpisać takie hasła, jak: poddasze aranżacja, strych adaptacja lub poddasze adaptacja, strych mieszkalny, poddasze mieszkalne. W zakładce obrazki w wyszukiwarce internetowej znajdziemy wiele ciekawych propozycji, jakie możemy zrealizować na naszym poddaszu.

Adaptacja poddasza - galeria w magazynie. Chociaż w dobie Internetu większość z nas szuka ciekawych aranżacji właśnie w wyszukiwarkach, warto też zwrócić uwagę na wszelkie magazyny budowlano-remontowe, które prezentują wiele ciekawych rozwiązań. Niektóre znajdziemy też w Internecie, ale część drukowana jest tylko w gazetach, dlatego warto je przejrzeć w poszukiwaniu ciekawych rozwiązań.

Adaptacja poddasza - galeria - czy warto czerpać inspiracje? Oglądanie wszelkich galerii z wykończonymi wnętrzami jest bardzo inspirujące. Oczywiście można je skopiować, ale chodzi raczej o odnalezienie własnego stylu, pomysłu na wnętrze, dzięki któremu będzie ono atrakcyjne. Niestety bardzo często popełniamy błąd i kopiujemy pełne aranżacje, przez co z łatwością możemy trafić na niemal identyczny w dom, a przecież indywidualność ma znaczenie.

Tekst: Arletta Liro/MŚ Stylizacja: Agnieszka Tepli Fot.: Joanna Pawłowska

Adaptacja poddasza: mieszkanie w kamienicy

Adaptacja poddasza: mieszkanie w kamienicy

Adaptacja poddasza w stuletniej kamienicy to niełatwe zadanie. Podjął się go świeżo upieczony architekt, który pragnął stworzyć wyjątkowe wnętrze. Z pomocą znajomych, niewielkim nakładem środków, zmienił zrujnowany strych w oryginalne mieszkanie. Sprawdźmy, jak przebiegała adaptacja poddasza w jego wykonaniu.

Modrzewiowa, przedwojenna willa pod Warszawą

Wygląda jak nowa, chociaż ma już ponad osiemdziesiąt lat i zbudowano ją z drewna. Jest dowodem na to, że wysoka jakość materiałów, dobre wykonawstwo, a przede wszystkim troskliwe ręce właścicieli mogą powstrzymać skutki upływającego czasu.

Polski dom roku 2014. Znamy już zwycięzcę naszego plebiscytu!

Przez cały rok 2014 prezentowaliśmy w miesięczniku Ładny Dom polskie domy: nowoczesne i o bardziej klasycznej formie, nieduże i o imponującej powierzchni użytkowej. Opisywaliśmy historie towarzyszące ich powstaniu, modernizacjom i remontom. Zapraszamy do obejrzenia dwunastu najciekawszych budynków i sprawdzenia, który z nich ostatecznie zwyciężył w głosowaniu!

Drewniany dom w pięć miesięcy

Drewniany dom w pięć miesięcy

, realizacja naszego zamówienia - od momentu wyboru projektu - trwała około 5 miesięcy. Tyle zajęło firmie produkującej nasz dom adaptacja projektu, wyprodukowanie elementów składowych, transport i montaż na naszej działce. Proszę sobie wyobrazić miny naszych sąsiadów, kiedy na działce, na której długo nie

Hotel dla estetów

Hotel dla estetów

; fot.www.storyhotels.com Wcześniej w tym miejscu mieścił się zwykły budynek mieszkalny. Z pomocą architektów i projektantów ze szwedzkiego studia Koncept zamieniono go w hotel. Ostateczna renowacja i adaptacja zakończona została w 2009 roku. Obecnie do dyspozycji gości są 82 pokoje, a także na poddaszu - sala

Nowy dom ze starej gajówki

skorupa budynku, bez podłóg, stropów i ścian wewnętrznych (zastąpiły je słupy konstrukcyjne, podtrzymujące belki stropowe oraz więźbę dachu), bo właścicielka chciała uniknąć dodatkowych kosztów. Jedynie na poddaszu zbudowała cztery lukarny, z myślą o późniejszej adaptacji strychu na potrzeby mieszkalne

Poddasza. Wady i zalety

Poddasza. Wady i zalety

(w łazience i kuchni) powinna być odpowiednio zabezpieczona. -Słupy konstrukcyjne mogą wyznaczać różne funkcje w otwartym pomieszczeniu (np. mogą być granicą pomiędzy kuchnią , częścią jadalną i salonem.   Adaptacja poddasza na mieszkanie jest dużym wyzwaniem, ale daje pole do

Najnowsze