betonowe kafle na schody

tekst Wojciech Stasiak; zdjęcia Bartosz Makowski

Projekt domu prefabrykowanego w podwarszawskim Konstancinie

Projekt domu prefabrykowanego w podwarszawskim Konstancinie

Domy prefabrykowane - ta nazwa może nieco odstraszać, ale jeśli wybierzemy renomowaną firmę, wówczas zapewnimy sobie szybką budowę i komfortowe życie w dobrej architekturze. Tak właśnie stało się w przypadku Agnieszki i Piotra.

Wnętrza pełne drewna - przegląd waszych domów

Aranżacje wnętrz z drewnem w roli głównej są ponadczasowe. Drewno pasuje zarówno do tradycyjnych aranżacji, jak i nowoczesnych. W każdym przypadku ociepla pomieszczenia. Wybraliśmy 10 polskich wnętrz, w których drewno jest najważniejsze.

Ogrodowa mozaika

Mozaiki nie udało się zamknąć w świątyniach i pałacach - wciąż wymyka się w plener, często do ogrodu. Niepowtarzalna jak każde dzieło ludzkich rąk dodaje mu niecodziennego wdzięku.

Co na podłogę zamiast paneli?

Co na podłogę zamiast paneli?

widoki nie tylko z góry na dół.   Fot. Andrzej Stempa Szklane schody wsparte na stalowej konstrukcji.   Miłośnicy drewna mogą skorzystać z reprodukcji tego naturalnego materiału w postaci płytek z kamionki terakotowej. Są praktyczne zwłaszcza w pomieszczeniach mokrych, narażonych na

Recepta na modną kuchnię

Recepta na modną kuchnię

? Zastanów się gdzie przenieść kuchnię, który kąt nadaje się na zagospodarowanie. Na pierwszym zdjęciu kuchnię zrobiono odważnie nad schodami. Betonowy blat i górka od kredensu sprawiają, że kącik kuchenny nabrał indywidualnego charakteru. Na poniższym zdjęciu widać, że kuchnia sąsiaduje blisko z sypialnią

Najnowsze