bezpieczniki elektryczne 230 v

Opracowanie Małgorzata Krośnicka

Podłączenie prądu

Podłączenie prądu

Jeszcze dwa lata temu do wniosku o pozwolenie na budowę trzeba było dołączyć warunki przyłączenia budynku do sieci elektroenergetycznej. Teraz nie jest to warunkiem rozpoczęcia prac, ale o podłączenie i tak występuje się jeszcze przed startem budowy.

Oświetlenie ogrodowe

Ładnie oświetlony ogród to głównie kwestia dobrego pomysłu. Ale także odpowiedniego doboru lamp i starannie przygotowanej instalacji oświetleniowej.

Oświetlenie zewnętrzne: wejście po zmroku

Późnym wieczorem furtka, wejście do domu i brama garażowa stają się niewidoczne. Oświetlenie tych miejsc zaprasza gości i domowników, a odstrasza intruzów.

Zobacz wideo

Rodzaje kuchenek elektrycznych

Rodzaje kuchenek elektrycznych

napięciem 230 V.- Kuchenka powinna być zawsze podłączona do odrębnego obwodu elektrycznego doprowadzonego z domowej rozdzielnicy elektrycznej (tablicy z bezpiecznikami) i chronionego odpowiednio dobranymi wyłącznikami ochronnymi.- Pomieszczenie, w którym będzie działać kuchenka, powinno być suche i dobrze

Ściemniacze - oświetlenie z regulacją

Ściemniacze - oświetlenie z regulacją

). - żarówka tradycyjna - dobrze współpracuje ze ściemniaczami; - żarówka halogenowa - może współpracować ze ściemniaczami, gdy jest zasilana napięciem 230 V. Zbyt niskie napięcie może spowodować jej zniszczenie; - świetlówka energooszczędna - nie wszystkie nadają się do pracy ze ściemniaczami. Po włączeniu

Najnowsze