blat a la drewno

TEKST I STYLIZACJA: Katarzyna Mitkiewicz ZDJĘCIA: Michał Mutor PROJEKT WNĘTRZA: Aneta Czaplicka/anetaczaplicka.com

Męska jaskinia - mieszkanie singla w starej kamienicy

Męska jaskinia - mieszkanie singla w starej kamienicy

Tomek uwielbia stare kamienice. Ale nie dla niego sztukaterie, biedermeierowskie kanapy i koronkowe firanki. Najlepiej czuje się w otoczeniu ceglanych ścian, metalowych siatek i nieco sfatygowanych desek. Takie też jest jego mieszkanie. Zapraszamy do odwiedzin w męskiej jaskini!

Wnętrza: weekendowy apartament w Toskanii

Gospodarze na co dzień żyją na walizkach; służbowe podróże nie pozostawiają im wiele czasu na kontakt z naturą. Weekendowy apartament miał to zrekompensować. Francesco i Sandro zaprojektowali go tak, by nawet nie wychodząc z domu czuć się w nim jak w lesie.

Francuski eklektyzm w salonie kąpielowym

Co nas urzeka we Francji? Elegancja Paryża, przepych Wersalu, naturalny wdzięk Prowansji. Doskonałe połączenie tradycji i nowoczesności. Spróbujmy przenieść odrobinę francuskiego stylu do swojego domu. Jak? Voil?! Przed państwem: la salle de bain!

Wnętrza: Tu przegląda się historia

Wnętrza: Tu przegląda się historia

odnowione. Foteliki do brydża z lat 40. pokryto szarą wełną. Biurko i stoliki w stylu art déco kupiono w sklepach ze starociami. KUCHNIA Nieduże pomieszczenie, w którym króluje aluminium i jasne drewno, otwarte jest na salon. Stolik z marmurowym blatem to mebel charakterystyczny dla paryskich

Najnowsze