brama rozsuwana

Joanna Siedlar

Dom wśród stuletnich sosen

Dom wśród stuletnich sosen

Biała, modernistyczna willa, jaśniejąca wśród starego sosnowego lasu, to dzieło architektów Konrada Kucza-Kuczyńskiego i Andrzeja Miklaszewskiego. Jest ona doskonałą ilustracją zasady, że dom to nie tylko mury, ale przede wszystkim przestrzeń, w której mieszkają ludzie. Ma ona być przyjazna i bezpieczna.

Inwestycja bardzo rodzinna [DOM MIESIĄCA]

Prosty, tani w utrzymaniu. Prezentujący klarowną bryłę łączącą tradycję z nowoczesnością oraz przemyślane wnętrza. Dobrze służący swoim mieszkańcom - Dom jednorodzinny na obrzeżach Płocka.

Realizacje domów: nowoczesny dom za zakrętem

Czasem ostateczny wygląd domu decyduje się jakby trochę za naszymi plecami, wskutek procesów, które po prostu się dzieją. Jeśli się im poddamy, możemy dostać w prezencie od losu udany projekt, dobrze wpisany w otoczenie i przyjazny dla mieszkańców. Warunkiem jest jednak współpraca z właściwym architektem.

Zobacz wideo

Ogród japoński - herbaciany

Ogród japoński - herbaciany

). Zawiera on też elementy zapożyczone z innych tradycyjnych rodzajów japońskich ogrodów: widokowego, suchego krajobrazu lub spacerowego. Ogród zewnętrzny to tradycyjne miejsce oczekiwania zaproszonych gości na ceremonię herbacianą. Dlatego przed bramą prowadzącą do ogrodu wewnętrznego pan Ryszard ustawił

Najnowsze