budowa termy łazienkowej

Władysław Łyszkowski

Korzyści z kolektorów słonecznych w modernizowanej instalacji

Korzyści z kolektorów słonecznych w modernizowanej instalacji

Zamontowanie kolektorów słonecznych przy okazji modernizacji instalacji grzewczej to inwestycja dość kosztowna, ale w niektórych sytuacjach pozwoli zmniejszyć rachunki za ciepłą wodę.

Nowy kocioł z otwartą komorą spalania zamiast starego

Po ociepleniu domu, montażu nowych okien i zastąpieniu wentylacji grawitacyjnej mechaniczną, można przystąpić do modernizacji instalacji grzewczej. Zwykle pierwszym krokiem jest wymiana kotła.

Numer 7/2009

W tym numerze: *Projekty domów do rozbudowy, *Wentylacja na poddaszu, *Parapety zewnętrzne, *Światło dzienne pod dachem, *Co jest lepsze: pełne piętro czy poddasze, *Postarzanie podłóg szczotką, woskiem i olejem, *Kotły kondensacyjne - czy są warte swojej ceny, *Kto ma prawo pierwokupu, *Ile zyskasz, zamieniając okna nietypowe na typowe, *Informator rynkowy - 122 grzejniki płytowe żeberkowe i drabinkowe.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Okna i drzwi

szerokiego podestu, by podczas otwierania nie trzeba było cofać się do jego krawędzi, ryzykując upadkiem. Na przykładzie czterech domów Na koszt budowy największy wpływ ma oczywiście wielkość domu. Ale nie tylko. Niezwykle duże znaczenie ma także jego architektura. Może ona decydować nie tylko o całości