cement do produkcji betonu architektonicznego

Patrycja Kowalik

Pokrycia dachowe: płaskie dachówki i płytki

Pokrycia dachowe: płaskie dachówki i płytki

Po wielu latach panowania na polskich dachach, klasyczne czerwone dachówki w tradycyjnych, falistych kształtach mają swoją konkurencję. Ostatnio coraz częściej do krycia wybiera się płaskie dachówki i płytki. Są dobrą propozycją dla zwolenników nowoczesnej architektury i wszystkich, którym opatrzyły się już pofalowane kształty pokryć dachowych.

Ten dom zachwyca. Przed przebudową był brzydki. Aż trudno uwierzyć, jak się zmienił

Niezwykle udana przebudowa starego, brzydkiego domu - tak najkrócej można nazwać to, co tu się stało. Monika i Aleksander kupili stary dom, częściowo wyremontowany. Z ich punktu widzenia to była najlepsza opcja. Budowanie nowego domu lub samodzielne remontowanie starego od podstaw przerażały ich ze względu na brak doświadczenia i czasu. Nieruchomość, którą kupili, znali od lat, ponieważ znajduje się w sąsiedztwie rodzinnego domu Moniki.

Parapety zewnętrzne bez mostków termicznych

Z punktu widzenia termoizolacji newralgicznymi punktami konstrukcji są podokiennik, które mogą stać się mostkami termicznymi i w rezultacie powodować ucieczkę ciepła z domu. Aby zapobiegać temu zjawisku, można zastosować parapety zewnętrzne Ecomur.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Atesty i materiały budowlane

zanim jakiś wyrób znajdzie się na rynku, musi być zbadany przez odpowiednią jednostkę badawczą (np. ITB ), która ma jednocześnie akredytację Państwowego Centrum Badań i Certyfikacji uprawniającą do takich badań. Instytut lub laboratorium badawcze pobiera próbki pochodzące z bieżącej produkcji i bada

Najnowsze