cena za 1 metr rynny

dr Magdalena Narkiewicz

Załóż ogród ekologiczny. To się opłaca! [Ekologia]

Załóż ogród ekologiczny. To się opłaca! [Ekologia]

Dbałość o ogród powinna iść w parze z troską o przyrodę. Natura nie jest niezniszczalna i trzeba ją chronić. Zmiana ogrodowych strategii na bardziej przyjazne środowisku korzystna nie tylko dla Planety, ale i dla kieszeni.

Remont łazienki

Generalny remont łazienki to duże przedsięwzięcie. Na każdym jego etapie można popełnić błędy. Poważniejsze wiążą się z dodatkowymi kosztami, które trzeba będzie ponieść na ich naprawę. Jak więc dobrze zaplanować i przeprowadzić prace?

Wszystko o blachodachówce

Blachodachówki wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem budujących i remontujących swoje domy. Jest to związane dostępnością, atrakcyjną ceną i niewielkim ciężarem takich pokryć. Nie bez znaczenia jest również duży wybór profili, powłok i kolorów.

Jak się mieszka w domu z pompą ciepła? Sprawdzamy koszty!

Jak się mieszka w domu z pompą ciepła? Sprawdzamy koszty!

dalsza część sondy gruntowej pobiera ciepło. Z tego powodu inwestorzy decydujący się na przykład na odwierty o głębokości 60 m, powinni brać pod uwagę, że prawie 1/4 długości kolektora pionowego nie przyniesie żadnych korzyści, a płacić trzeba przecież za każdy metr. Instalatorzy przestrzegają jednak

Ile kosztuje budowa domu

Ile kosztuje budowa domu

wyłącznie ceną przy porównaniu ścian jednowarstwowych o różnej izolacyjności cieplnej jest bardzo mylące. Ściana tańsza przy gorszym współczynniku U będzie zimniejsza. W przyszłości oznacza to wyższe rachunki za ogrzewanie domu. Do porównania takich ścian jednowarstwowych lepiej wziąć pod uwagę całkowity

Najnowsze