cennik elewacji budynku

Marcin Kaczmarczyk

Apartamenty w postindustrialnych budynkach

Apartamenty w postindustrialnych budynkach

Wielu z nas marzy o przestronnych loftach urządzonych w dawnych murowanych fabrykach. Jednak takich nieruchomości - lub nawet w jakiś sposób do nich nawiązujących - jest niezbyt wiele w ofercie deweloperów.

Włóknocement na elewacji

Włóknocement jest atrakcyjnym i bezpiecznym materiałem do wykańczania elewacji i krycia dachów - jednak o tę ostatnią opinię musiał długo walczyć.

Katowice - miasto, które zaskakuje. Mini przewodnik

Katowice zadziwiają nową, świetną architekturą oraz rewitalizacją starych budynków i terenów pokopalnianych. Do tego bogata oferta kulturalna (rocznie odbywa się tu 30 festiwali), klimatyczne kawiarnie, restauracje i sklepy promujące lokalnych artystów.

Zobacz wideo

Legalne zmiany w projekcie gotowym

Legalne zmiany w projekcie gotowym

oferują na swoich stronach cennik zmian. Niektóre zachęcają do skorzystania z pomocy "stylisty projektowego". Korzystając z takiej funkcji można się przekonać, jak na elewacji wirtualnego domu zmieniają się proporcje, gabaryty, detale wykończenia i kolory, pojawiają się i znikają różne elementy

Instalacja elektryczna

Instalacja elektryczna

podłogowego ogrzewania elektrycznego. W łazience powinno się wykonać połączenie wyrównawcze - metalowe przedmioty łączy się ze sobą odpowiednim przewodem, a następnie z szyną wyrównawczą, podłączoną do uziemienia budynku. Ogród. Należy zaplanować obwody dla oświetlenia zewnętrznego (elewacji i ogrodu

Najnowsze