ceny desek w tartaku

Tekst: Aldona Zakrzewska

Schowki na narzędzi ogrodnicze

Schowki na narzędzi ogrodnicze

Nie na każdej działce zmieści się domek gospodarczy, czasem trzeba się zadowolić małym schowkiem, który musi pomieścić wszystko, co potrzebne w ogrodzie.

Dachy strome - raport

Ten rodzaj dachów spotyka się w Polsce najczęściej. Najwięcej jest też materiałów stosowanych do ich krycia. By jednak takiego dachu nie zerwała wichura, musi być starannie wykonany.

Prefabrykowana więźba dachowa

Prefabrykowana więźba dachowa jest zdecydowanie lepsza niż ta tradycyjnie zmontowana przez cieśli na budowie. Elementy konstrukcji przygotowane w suchej i ciepłej hali fabrycznej mają bowiem korzystniejsze parametry.

Polski dom roku 2016. Wybieramy najpiękniejszą realizację!

Polski dom roku 2016. Wybieramy najpiękniejszą realizację!

całe rzędy długich jasnych modrzewiowych desek tworzących większą część elewacji. Specjalnie zamówione w tartaku, jednokrotnie zabezpieczone impregnatem w fazie budowy, mają z czasem w naturalny sposób, charakterystyczny dla tego rodzaju drewna, nabrać szarej barwy. Od strony wschodniej ściany

Dom letniskowy - przeniesienie domu z bali

Dom letniskowy - przeniesienie domu z bali

konieczne jest spisanie z jej właścicielem umowy notarialnej. Tylko w tej formie możemy przenieść prawa własności sprzedającego na kupującego. Żadna inna umowa nie jest honorowana przez urząd skarbowy przy rozliczeniu podatkowym. Ceny ziemi na wsi wciąż są niewygórowane, zwłaszcza w porównaniu z gruntami w

Najnowsze