ciep

Marek Żelkowski

Jak się mieszka w domu z pompą ciepła? Sprawdzamy koszty!

Jak się mieszka w domu z pompą ciepła? Sprawdzamy koszty!

Trudno uwierzyć, że ciepło czerpane z ziemi, wody lub powietrza może zimą ogrzać dom i wodę do mycia. I to również wtedy, gdy temperatura na zewnątrz tylko nieznacznie przekracza 0 st. C lub nawet jeśli jest ujemna. Wystarczy tylko dobrać i zamontować odpowiedni model pompy ciepła. Sprawdzamy, ile to kosztuje - zarówno na etapie inwestycji, jak i eksploatacji.

Płyty elektryczne - co trzeba wiedzieć, wybierając

Są dwa rodzaje płyt: ze zwykłymi polami grzejnymi oraz indukcyjne. Przedstawiamy wszystko co warto o nich wiedzieć. Przeczytaj zanim kupisz.

Kolor w bukiecie

Wszystko na temat koloru w bukietach.  Reguły jakie rządzą doborem barw. Wskazówki jakie i jak łączyć kolory by bukiety były atrakcyjne i pobudzały nasze zmysły.

Zobacz wideo

9 prostych dekoracji świątecznych

9 prostych dekoracji świątecznych

­ta spę­dza­my w po­dró­ży, w pro­wi­zo­rycz­nych wa­run­kach. Ta­ki prze­noś­ny świą­tecz­ny ak­cent zmie­ści się w każ­dej wa­liz­ce i natychmiast wpro­wa­dzi ciep­łą, do­mo­wą atmo­s­fe

Generalna przebudowa starego domu

Generalna przebudowa starego domu

;no też ca­łą in­sta­la­cję elek­trycz­ną i wod­no-ka­na­li­za­cyj­ną. Fot. archiwum właścicieli Zdjęcie powyżej: o bec­nie pa­le­nie w ko­min­ku to tyl­ko roz­ryw­ka, a ciep­ło w bu­dyn­ku za­pew­

Najnowsze