co oznacza stan surowy netto

opr. maru

Domy z użytkowym poddaszem (cztery projekty)

Domy z użytkowym poddaszem (cztery projekty)

Poddasze to wyjątkowo wdzięczne miejsce dla ciekawych aranżacji przestrzeni. Nic dziwnego, że projekty uwzględniające możliwość zagospodarowania tej powierzchni cieszą się sporym powodzeniem.

Dom prefabrykowany dla rodziny. Ile kosztuje dom prefabrykowany?

Dom blisko pracy i jednocześnie blisko natury to prawdziwe marzenie. Tej rodzinie udało się je zrealizować. Ich dom powstał nad jeziorem, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie na tyle blisko, żeby codzienne dojazdy nie zamieniały się w koszmar.

Wybieramy projekty domów energooszczędnych [GŁOSOWANIE]

Dom energooszczędny ma dobre parametry termiczne, co sprawia, że latem nie powinien się nagrzewać, a zimą wychładzać. Oszczędzamy więc podwójnie - na klimatyzacji i ogrzewaniu. Prezentujemy wybrane, godne polecenia gotowe projekty domów energooszczędnych - z użytkowym poddaszem, parterowe, z pełnym piętrem, o różnej powierzchni użytkowej. Zapraszamy też do głosowania na najlepszy projekt!

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Jak kupić i zamontować kominek powietrzny?

Jak kupić i zamontować kominek powietrzny?

m3. Dodatkowo na jeden kilowat mocy urządzenia powinno przypadać 4 m3 pomieszczenia. Przykładowo kominek o mocy 15 kW potrzebuje pokoju o kubaturze co najmniej 60 m3 (przy standardowej wysokości 2,5 m oznacza to powierzchnię 24 m2). Usytuowanie wkładu zależy również od tego, gdzie został wybudowany

Ile kosztuje dom

Etap Stan zero Stan surowy otwarty (bez stanu zero) Zamknięcie stanu surowego Roboty wykończeniowe Instalacje grzewcze i sanitarne Instalacje elektryczne Co

Najnowsze