co to znaczy zabudowa letniskowa

Wojciech Stasiak

Realizacje domów: przebudowa peerelowskiego domku letniskowego

Realizacje domów: przebudowa peerelowskiego domku letniskowego

Przebudowa domu, czyli jak przeszłość spotyka się z teraźniejszością: jeden z bardziej charakterystycznych elementów polskiego pejzażu architektoniczno-kempingowego lat 70. i 80. ubiegłego wieku, dzięki ciekawemu pomysłowi projektanta zyskał zaskakujący wyraz, niespodziewane wykończenie, które każe spojrzeć w zupełnie nowy sposób na coś, co - wydawało się - znamy niemal do znudzenia. Przedstawiamy domek letniskowy Brda po przebudowie.

Dom letniskowy - przeniesienie domu z bali

Jest wiele sposobów na dom letniskowy. My proponujemy jak tanio zostać właścicielem drewnianego domu z bali. Zobacz ile taki dom kosztuje i ile trzeba zapłacić za jego przeniesienie. Jakich formalności trzeba dopełnić przy stawianiu domu na nowej działce.

Projekty domów: mały dom z wbudowanym tarasem

Projekt tego domu, z założenia całorocznego, został pomyślany również jako propozycja domku letniskowego. Stąd też duże znaczenie w bryle domu ma przestrzeń zarezerwowana na taras. Na rzucie wygląda jak kolejny, wrysowany w plan budynku pokój.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Czy warto mieć dom

Czy warto mieć dom

drogę. - Konkurencyjność mieszkania wobec domu zwiększa zbiorowa komunikacja, dzięki której nawet bez samochodu łatwo co dzień dotrzeć tam, gdzie trzeba. - Mieszkanie to zunifikowany standard, komplet wygód, po którym wiemy, czego się spodziewać. Takiego spokoju nie gwarantuje prywatna inwestycja

Najnowsze