czarne plamy na kominie

Ewa Stroik

Wentylacja grawitacyjna

Wentylacja grawitacyjna

Zmęczenie, trudności z koncentracją, ból głowy... to może być skutek nieprawidłowo działającej wentylacji grawitacyjnej. Inną konsekwencją jest wilgoć w pomieszczeniach czy zbyt duże stężenie dwutlenku węgla w powietrzu. Dlatego zawczasu trzeba pomyśleć o usprawnieniu jej działania.

Nowoczesny dom: prosty, choć niestandardowy

Ten nowoczesny dom ma formę najprostszą z możliwych - to prostopadłościan o wysokości półtorej kondygnacji, nakryty dwuspadowym dachem. Co więc sprawia, że jest tak interesujący? Przede wszystkim materiały użyte na elewacjach i ich kolorystyka, ale też konsekwencja w rozwiązaniu bryły budynku, jego otoczenia i wnętrza.

Kawalerskie poddasze na dwóch poziomach czyli bujanie w obłokach

Podobno w każdym mężczyźnie drzemie mały chłopiec. Tomasz, właściciel tego przestrzennego poddasza, wymarzył sobie kąpiele pod chmurką i drzemki w hamaku. Wszystkie te plany udało mu się zrealizować na piątym piętrze starej poznańskiej kamienicy.

Zobacz wideo

Kupujemy gonty bitumiczne

Kupujemy gonty bitumiczne

zjawisko to zanika. Gdyby jednak tak nie było, a co gorsze widać byłoby czarne plamy bitumu, jest to powód do niepokoju. W takiej sytuacji należy skontaktować się z producentem i złożyć reklamację. Zdecydowanie gorzej jest, gdy już w składzie budowlanym spod posypki widoczne są plamy czarnej masy. Oznacza

Najnowsze