deska tarasowa bangkirai cena

Gardenarium

Krok po kroku: Taras z desek

Krok po kroku: Taras z desek

W jaki sposób przymocować do podłoża z betonu legary, a do nich deski tarasowe? Nie jest to takie trudne, jak się wydaje.

Tarasy drewniane - kompozyt czy drewno egzotyczne. Porównanie materiałów

Tarasy mogą być wykonane z drewna egzotycznego lub kompozytu - to dwa obecnie najpopularniejsze materiały do budowy takich tarasów. Oba rodzaje desek tarasowych - jak to zwykle bywa - mają swoje plusy i minusy.

Tarasy drewniane na lata.

Drewniany taras w ogrodzie tworzy wyjątkowy klimat. Jest elegancji, ciepły, a odpowiednio zamontowany i pielęgnowany - jest bardzo trwały.

Zobacz wideo

Deski tarasowe z drewna egzotycznego

Deski tarasowe z drewna egzotycznego

zapobiegają poślizgom i zapewniają odpływ wody deszczowej. Profil Rosa ma jedną stronę drobno ryflowaną, a drugą z głębokimi rowkami. Deskę można montować dowolną stroną, według własnego pomysłu i uznania. Orientacyjne ceny: - Deska tarasowa iDECK Bangkirai 19mm x 90mm - 16,30 zł brutto/mb - Deska tarasowa

Taras wyłożony drewnem

Taras wyłożony drewnem

rodzaju drewna będzie cieszył swojego właściciela długie lata; egzotyczna deska tarasowa nie traci swoich właściwości mechanicznych nawet przez kilkadziesiąt lat. Do budowy tarasów wykorzystywane są głównie deski ryflowane, czyli z wyżłobioną powierzchnią, która nadaje im ładny wygląd oraz zapobiega

Najnowsze