domy z keramzytu opinie

Redakcja Pressland

Domy z keramzytu. Alternatywa dla betonu

Domy z keramzytu. Alternatywa dla betonu

Domy z keramzytu to dość nowoczesne rozwiązanie w budownictwie, które cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Domy z keramzytu buduje się szybko i trwale. Jakie jeszcze zalety mają? Czym są? I jaki jest koszt budowy takiego domu?

Stropodach - jak kłaść warstwy izolacyjne?

W stropodachu tradycyjnym izolacja przeciwwilgociowa chroni ocieplenie przed wpływami atmosferycznymi. W nowoczesnym jest odwrotnie - to izolacja termiczna zabezpiecza przeciwwilgociową. Taka zmiana kolejności warstw jest bardzo ważna dla szczelności i trwałości płaskich dachów.

Otwór w stropie Kleina

Na naszym forum budowlanym pojawiła się dyskusja na temat wykonania otworu w stropie Kleina. Poprosiliśmy o komentarz do internetowych sporów eksperta.

Nowy dom ze starej gajówki

. Miała na to swój sposób: szukała na miejscu starych, doświadczonych cieśli i prosiła o fachową opinię. Tak samo było z gajówką. Fachowcy badali w jakim jest stanie, wkładając długie szpile między bale (zwłaszcza w narożnikach domu i pod oknami, czyli w miejscach najbardziej narażonych na zacieki i

Dach płaski - do remontu i modernizacji

zawilgocenia dachu - chyba że jakiś domorosły budowniczy zamurował okienka, bo wydawało mu się, że są niepotrzebne i dzięki temu w domu będzie cieplej. Stropodachy niewentylowane Konstrukcyjnie są podobne do stropodachów wentylowanych, z tym że podkład pod pokrycie dachowe wykonywano w nich bezpośrednio na

Najnowsze