drewno tali cena

Katarzyna Wangin

Jak wybierać panele podłogowe

Jak wybierać panele podłogowe

Panele podłogowe kosztują od 15 do ponad 200 zł za metr kwadratowy. Tak duża rozpiętość cen jasno wskazuje, że ich właściwości są bardzo zróżnicowane.

Podłoga z Afryki

Podłoga z egzotycznego drewna tali jest wyjątkowo wytrzymała, a jednocześnie ma szlachetny i oryginalny wygląd. Taka podłoga z pewnością doda wnętrzu afrykańskiego uroku.

Panele podłogowe drewniane i laminowane

Jeśli chcemy szybko wykończyć podłogi, panele drewniane i laminowane to bardzo dobry wybór. Pod warunkiem, że dobierzemy je odpowiednio do pomieszczeń.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Panele laminowane - wady i zalety

Panele laminowane - wady i zalety

wykonane z szlachetnych gatunków drewna oraz stare klasyczne parkiety. Należy jednak pamiętać, że nie jest to drewno , nie będzie się tak pięknie starzeć, wręcz przeciwnie, pozostanie sztuczne i nienaturalne. Jednak jak przy każdym zakupie, cena gra często pierwsze skrzypce. Myśląc o panelach laminowanych

Podłogi drewniane

, lingue, tauari, mahoniu, badi, ipe, tali, daru daru, bambusa. Każdy z gatunków ma określone właściwości techniczne, które decydują o zastosowaniu. Jedną z decydujących właściwości jest twardość. Drewno miękkie nadaje się na posadzki w pomieszczeniach o niewielkim nasileniu ruchu, np. w sypialniach

Najnowsze