fajny kolor korytarza

Tekst Andrzej Markowski, zdjęcia Tomasz Hejna

Duży dom na bardzo małej działce

Duży dom na bardzo małej działce

Ten dom mógłby stanąć w szranki ze słynnymi japońskimi minidomkami upchniętymi na parcelach wielkości chusteczki do nosa. Jak na polskie standardy, było naprawdę ciasno.

Nowoczesny i funkcjonalny dom na obrzeżach Warszawy

Nie na każdej działce da się zbudować ładny i funkcjonalny dom - chyba że spotka się dobrego architekta, który wie, jak minusy trudnego położenia zestawiać w plusy. Cenna będzie wówczas również umiejętność precyzowania swoich potrzeb przez samych właścicieli, najlepiej już na samym starcie projektu.

Wyjątkowy dom z programu Dom marzeń

Podobno prawdziwy sukces to ten, który udaje się powtórzyć. Jeśli tak, to "Dom Marzeń" może już służyć niemal za wzorowy przykład telewizyjnego show, w którym amatorzy pod nadzorem i z pomocą fachowców z powodzeniem i w terminie wznoszą świetnie zaprojektowany budynek jednorodzinny. Zapraszamy do spojrzenia całościowego na ten wyjątkowy dom, poznania zwycięzców, współprowadzących i zajrzenia za kulisy.

Zobacz wideo

Do zobaczenia w Amsterdamie

Do zobaczenia w Amsterdamie

Il. Stąd odpływa miniprom na drugą stronę, do dzielnicy, którą powoli odkrywa awangarda Amsterdamu. Skład designu Pols Potten pełen soczystych kolorów, od mebli po prezenty, nieskończona inspiracja dla poszukiwaczy skarbów. » KNSM-laan 39 Część młodzieży amsterdamskiej zachwyca się tym

Najnowsze