folia paroizolacyjna gwarancja

Wojciech Stasiak

Jak powstaje dom prefabrykowany? Prefabrykacja w fabryce

Jak powstaje dom prefabrykowany? Prefabrykacja w fabryce

Na budowę przyjeżdża tir za załadunkiem, za nim dźwig - i dom prefabrykowany powstaje w ciągu dwóch, trzech dni. Gotowe elementy konstrukcyjne domu wykonuje się wcześniej według projektu. Zobaczmy więc, jak się to robi w fabryce.

Dachy strome - raport

Ten rodzaj dachów spotyka się w Polsce najczęściej. Najwięcej jest też materiałów stosowanych do ich krycia. By jednak takiego dachu nie zerwała wichura, musi być starannie wykonany.

Podłoże do paneli podłogowych - ważna rzecz

Niezależnie od tego czy montujemy podłogę na klej czy bez niego, podłoże pod panele podłogowe musi być czyste, mocne (nie może kruszyć się ani pylić), równe i suche.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Okna do poddaszy - Trzecia debata Akademii Budowlanej

Okna do poddaszy - Trzecia debata Akademii Budowlanej

jeszcze dwa elementy: folia paroizolacyjna od strony wnęki okiennej i jej gotowe wykończenie, zastępujące wykonaną w sposób tradycyjny obudowę z płyt g-k. Zestaw izolacyjny BDX opłaca się stosować zawsze, a już obowiązkowo do okien energooszczędnych (zobacz zdjęcie). Wymagania montażowe Zestawy

Dachówki cementowe - 150 lat na dachu

, - folia paroizolacyjna - do układania po ciepłej stronie ocieplenia. Uwaga! Folie i membrany należy stosować zgodnie z ich przeznaczeniem, ponieważ niewłaściwie dobrane mogą spowodować uszkodzenie konstrukcji i ocieplenia dachu. Podczas układania folii lub membrany dachowej nie wolno dopuszczać do