folia wiatrowa zastosowanie

opracowanie Iwona Szczepaniak/red.

Akcesoria dachowe - co prócz dachówki?

Akcesoria dachowe - co prócz dachówki?

Niezbędnym uzupełnieniem pokrycia dachowego są akcesoria ceramiczne, które razem z dachówkami podstawowymi tworzą kompletny system do krycia połaci dachowych, ale również te produkty, których nie widać na pierwszy rzut oka. Fachowcy nazywają je akcesoriami technicznymi. Stanowią one idealne i niezbędne uzupełnienie dachówek ceramicznych.

Sauna w domku z zielonym dachem

Kabinę sauny zwykle umieszcza się w pomieszczeniu rekreacyjnym, ale można też w łazience, a nawet w sypialni. Najlepiej jednak wybudować saunę w ogrodzie.

Nowoczesny dach płaski

Budując dach płaski zyskuje się maksymalną powierzchnię użytkową domu o pełnowartościowej wysokości, eliminuje mostki termiczne typowe dla dachu stromego oraz ogranicza oddziaływanie wiatru na konstrukcję. Co więcej, powierzchnię takiego dachu można wykorzystać jako taras lub ogród.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Dachówki ceramiczne

Dachówki ceramiczne

40° Na dachu nad poddaszem użytkowym powinna być ułożona folia lub membrana wysokoparoprzepuszczalna. Jeśli jednak połacie dachu mają mniejsze nachylenie niż podane w karcie technicznej dachówki, zamiast folii lub membrany należy zastosować sztywne poszycie

Bańki z rajem

konstrukcji. Poszycie szklarni wykonane jest z wytrzymałej przezroczystej folii, która dobrze przepuszcza promieniowanie ultrafioletowe. W środku posadzono tysiące roślin z różnych stref klimatycznych. To widok jak z filmu science fiction. Żar tropików Eden Project jest światowym rekordzistą - nie ma na

Najnowsze