futurystyczne instalacje drewniane

zdjęcia Celestyna Król stylizacja Piotr Płoski tekst Ewa Maciąg

Pracownia polskich artystów jak galeria vintage

Pracownia polskich artystów jak galeria vintage

Tylu unikatowych lamp, szafek i krzeseł nie znajdziemy w żadnej galerii w Polsce. W stuletniej kamienicy przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie pracuje kilku młodych architektów i artystów. Jedyne takie biuro w mieście.

Bruksela - klasyczna piękność

Nowoczesny design nie epatuje tu ekstrawagancją, raczej harmonijnie wchodzi w dialog z architektonicznymi skarbami z przeszłości. Subtelnie i taktownie. Dobrym designem w Brukseli po prostu przesiąknięte jest wszystko: sklepy, hotele, restauracje, a nawet słynne belgijskie czekoladki.

Wyjątkowy dom z programu Dom marzeń

Podobno prawdziwy sukces to ten, który udaje się powtórzyć. Jeśli tak, to "Dom Marzeń" może już służyć niemal za wzorowy przykład telewizyjnego show, w którym amatorzy pod nadzorem i z pomocą fachowców z powodzeniem i w terminie wznoszą świetnie zaprojektowany budynek jednorodzinny. Zapraszamy do spojrzenia całościowego na ten wyjątkowy dom, poznania zwycięzców, współprowadzących i zajrzenia za kulisy.

Zobacz wideo

Styl na ringu: futurystyczny design czy powrót do przeszłości?

Styl na ringu: futurystyczny design czy powrót do przeszłości?

utrzymanych w tym stylu zbyt wielu kolorów - dominują biel, czerń i szary. Zdecydowanych kolorów używa się jedynie do podkreślenia detali. Hi - tech uwielbia stal, tworzywa sztuczne, wykorzystuje też takie elementy jak fragmenty instalacji, rur czy przemysłowych rozwiązań.   Styl gabinetowy to opcja dla

Najnowsze