futurystyczne instalacje drewniane

zdjęcia Celestyna Król stylizacja Piotr Płoski tekst Ewa Maciąg

Pracownia polskich artystów jak galeria vintage

Pracownia polskich artystów jak galeria vintage

Tylu unikatowych lamp, szafek i krzeseł nie znajdziemy w żadnej galerii w Polsce. W stuletniej kamienicy przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie pracuje kilku młodych architektów i artystów. Jedyne takie biuro w mieście.

Bruksela - klasyczna piękność

Nowoczesny design nie epatuje tu ekstrawagancją, raczej harmonijnie wchodzi w dialog z architektonicznymi skarbami z przeszłości. Subtelnie i taktownie. Dobrym designem w Brukseli po prostu przesiąknięte jest wszystko: sklepy, hotele, restauracje, a nawet słynne belgijskie czekoladki.

Ogrodzenie jak morska fala

Żyjemy w coraz gęściej zabudowanej przestrzeni urbanistycznej. Domy, ogrody i posiadłości ściśle przylegają do siebie, a niemal każdy chce uszczknąć choćby trochę obszaru na potrzeby własnej aktywności. Żeby uniknąć konfliktu interesów, najprościej jest wytyczyć i zabezpieczyć nasz teren za pomocą systemu ogrodzeniowego. I tu pojawia się pytanie: jakie rozwiązanie zapewni nam najlepsze parametry, przystępną cenę, ładny wygląd oraz bezpieczeństwo?

Zobacz wideo

Styl na ringu: futurystyczny design czy powrót do przeszłości?

Styl na ringu: futurystyczny design czy powrót do przeszłości?

utrzymanych w tym stylu zbyt wielu kolorów - dominują biel, czerń i szary. Zdecydowanych kolorów używa się jedynie do podkreślenia detali. Hi - tech uwielbia stal, tworzywa sztuczne, wykorzystuje też takie elementy jak fragmenty instalacji, rur czy przemysłowych rozwiązań.   Styl gabinetowy to opcja dla

Najnowsze