galeco bezokapowy

Galeco

Niewidoczny dla oka system bezokapowy firmy Galeco

Niewidoczny dla oka system bezokapowy firmy Galeco

Firma Galeco wprowadziła na rynek innowacyjny bezokapowy system rynnowy. Montowany bezpośrednio w ociepleniu budynku idealnie synchronizuje się z pokryciem dachowym i elewacją, dzięki czemu, spełniając wszystkie funkcje systemu odprowadzającego wodę, pozostaje całkowicie niewidoczny.  

System Galeco BEZOKAPOWY - rynny ukryte w bryle budynku

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego wzornictwa firma Galeco udowadnia, że rynny to coś więcej niż tylko niezbędny i użyteczny element każdego budynku.

Okiem wykonawcy - system Galeco BEZOKAPOWY - wywiad z dekarzem Panem Stanisławem Kutybą

Nowoczesne trendy w budownictwie stawiają przed specjalistami z branży wiele wyzwań. Jednym z nich jest zmienność systemów montażowych oraz techniczne możliwości produktów. Zmiany wymagają od specjalistów ciągłego samodoskonalenia, podnoszenia kwalifikacji i podążania za aktualnymi trendami. Przed jednym z takich wyzwań stanął Pan Stanisław Kutyba, specjalista dekarz z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem zawodowym, który w 2014 roku podjął się montażu systemu BEZOKAPOWEGO od Galeco, który wówczas był zupełną nowością dla świata dekarskiego.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Kolorystyka systemów rynnowych - dla estetycznej spójności budynku

Kolorystyka systemów rynnowych - dla estetycznej spójności budynku

firmy Galeco.   Nieprzemijający urok klasyki Kolorystykę systemu rynnowego zazwyczaj dobieramy tak, by pasowała do dachu lub elewacji. Nie bez znaczenia jest także styl, w jakim zaprojektowany został budynek oraz materiały użyte do jego budowy. Klasyczne bryły o dwuspadowych dachach pokrytych

Najnowsze