gdzie ubikacja w nowym domu

Patrycja Jezierska

Jak chcą mieszkać Polacy?

Jak chcą mieszkać Polacy?

W jakich wnętrzach chcą mieszkać Polacy? Jakie meble wybieramy i co wpływa na nasze decyzje zakupowe? Sieć sklepów Agata przeprowadziła wielkie badanie, aby poznać nasze wnętrzarskie preferencje. Okazuje się, że uwielbiamy zmieniać nasze wnętrza.

Remont domu w Konstancinie - dom, świadek historii

W mury tego domu została wpisana przeszłość. Nakładające się na siebie kolejne etapy polskiej historii zostawiły ślad na każdym domowym wnętrzu. Jego właściciele, choć cenią sobie nowoczesność, postanowili nie pozbawiać budynku tego piętna. Wygląd wnętrza domu oddaje charakter tego rodzaju podwarszawskich siedlisk rodzinnych przedwojennej inteligencji i łączy się w spójną całość z architektoniczną formą budynku.

Ogrzewanie kominkowe z wentylacją

Wbrew wielu opiniom, można połączyć w jeden system wentylację nawiewno-wywiewną z odzyskiem ciepła oraz rozprowadzanie ciepłego powietrza z kominka.

Remont na 100 lat

końcu jej nie ma. Kłopot polega na tym, że czasem praktyczność nie idzie w parze z estetyką. Jeden pan miał w nowej kuchni niewykorzystaną przestrzeń nad szafkami. Chciał, żeby mu w niej zrobić pawlacz na narty. A gdzie ma je trzymać? Jak mieszkanie ma 120 metrów kwadratowych i dwie garderoby, to zwykle

Tłoczny Hongkong

załatwić problem hurtowo i szybko zbudowały mieszkania socjalne. Powstało osiedle mieszkań socjalnych Shek Kip Mei, pierwsze z wielu wybudowanych do dziś. Ówczesne warunki były spartańskie: domy miały po siedem pięter, były bez windy, ze wspólną ubikacją, łazienką i kuchnią po jednej na każde piętro. W

Najnowsze