gotowe stopy fundamentowe do kupienia

Tekst: Andrzej Markowski, zdjęcia Archiwum JMSA, stylizacja Magdalena Ignaczak

Dom na skarpie

Dom na skarpie

Ten dom na skarpie miał się nie wyróżniać z okolicznych zabudowań. Jednak jest inny niż wszystkie domy, które znamy. Wystarczy wypłynąć na jezioro lub stanąć na drugim brzegu, by odkryć jego tajemnicę.

Taras na gruncie na trzy sposoby

Taras w ogrodzie to przedłużenie domu, przestrzeń do wypoczynku i spotkań. Jego lokalizacja nie jest sprawą prostą - od południa upał da się we znaki, od północy będzie za mało słońca, od zachodu - dokuczy porywisty wiatr. Ale każdy taras da się urządzić tak, by był miłym i zacisznym zakątkiem.

Taras z zadaszeniem czy bez?

W ciepłe miesiące wolny czas najchętniej spędzalibyśmy na tarasie. Ale gdy słońce praży zbyt mocno albo co chwilę wygania nas przelotny deszcz, myśl o zbudowaniu nad nim dachu natrętnie powraca.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Numer 5/2004

Numer 5/2004

urządzonym domu, właściciele postanowili całkowicie zmienić wystrój wnętrz. Powierzyli rzecz profesjonalistce... DOM Z HISTORIĄ Na starych fundamentach Dwójka znanych warszawskich aktorów kupiła zrujnowaną chałupę. Przeniosła ją do sąsiedniej wsi. Odnowiła i... urządziła wokół niej urokliwą enklawę

Dom prefabrykowany Agnieszki i Piotra. Projekt i działka

Dom prefabrykowany Agnieszki i Piotra. Projekt i działka

rodzinnego i zdrowia psychicznego. Istnieje bowiem droga na skróty, technologia, umożliwiająca niemal bezbolesne przejście przez proces inwestycyjny, w dodatku szybko i z nagrodą w postaci eleganckiego i ekonomicznego domu - gotowego lub prawie gotowego do zamieszkania. Domu prefabrykowanego. Nazwa jest