grubość kleju na obudowę wanny

tekst Małgorzata Krośnicka

Czym obudować wannę

Czym obudować wannę

Wannę można wykończyć niemal dowolnie - przyklejając płytki ceramiczne, drewno, hartowane szkło czy nawet metalową blachę. Żeby to jednak zrobić, trzeba najpierw wykonać obudowę wanny.

Remont łazienki

Generalny remont łazienki to duże przedsięwzięcie. Na każdym jego etapie można popełnić błędy. Poważniejsze wiążą się z dodatkowymi kosztami, które trzeba będzie ponieść na ich naprawę. Jak więc dobrze zaplanować i przeprowadzić prace?

Obudowa wanny

Obudowa wanny jest zazwyczaj ważnym elementem wystroju łazienki. Warto więc jej zaprojektowaniu i wykonaniu poświęcić sporo uwagi.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Sprytne, małe, funkcjonalne lampki LED

Sprytne, małe, funkcjonalne lampki LED

wywiercić odpowiednie otwory w podłodze i poprowadzić pod nią przewód, który jest w zestawie. Mała moc pozwala na użycie cienkich przewodów łączących lampy, dzięki czemu mieszczą się one w przestrzeni między panelem a podłogą, kleju pod płytkami lub w fudze między kafelkami. Bardzo sprytnie jest rozwiązany

Co zamiast glazury na ścianę?

Co zamiast glazury na ścianę?

arkuszem nad umywalką lub wanną jest wykonalne i dobrze sprawdza się, jeżeli szczelnie zabezpieczymy miejsca łączeń arkuszy. Do mocowania można użyć wkrętów (gdy zależy nam na uzyskaniu industrialnej aranżacji), kleju lub profili, które montuje się na ścianie, a następnie wsuwa w nie arkusz blachy

Najnowsze