grzejniki pokojowe 600

(red.)

Grzejniki łazienkowe i pokojowe - Informator rynkowy - loża ekspertów

Grzejniki łazienkowe i pokojowe - Informator rynkowy - loża ekspertów

Zaproszeni przez naszą redakcję fachowcy przedstawiają swoje opinie na temat grzejników łazienkowych i pokojowych. W spotkaniu ekspertów wzięli udział: Jolanta Kreczmańska - właścicielka sieci salonów sprzedaży KALMAR, Jerzy Stosiek - dyrektor handlowy w firmie Zehnder, oraz Roman Strzelczyk - kierownik działu technicznego w firmie RETTIG HEATING.

Kocioł i solary

Połączenie gazowego kotła kondensacyjnego z instalacją solarną jest dość popularnym rozwiązaniem, gdyż pozwala obniżyć rachunki za ogrzewanie. Na takie właśnie rozwiązanie zdecydowali się nasi czytelnicy - państwo Gruszkowie.

Dom z pokojem na wszelki wypadek

Myśląc o projekcie przyszłego domu, dobrze jest zastanowić się nad tym, czy znajdziemy w nim zaciszne miejsce dla kogoś, kto będzie musiał zatrzymać się u nas na dłużej... Bez względu na to, czy będą to rodzice, opiekunka dla dzieci, czy po prostu gość, warto zadbać o to, by czuli się u nas jak u siebie w domu - i zarazem, by ich obecność nie wpływała na komfort życia stałych mieszkańców.

Kotłownia na paliwa stałe

Kotłownia na paliwa stałe

podłączenia regulatora pokojowego i sterownią temperatury wody w połączonym z kotłem zasobniku ciepłej wody użytkowej. Trzeba jednak pamiętać, że kotły te wymagają użycia odpowiednio przygotowanego paliwa - spalane w nich drewno nie może mieć wilgotności większej niż 20%. Pomieszczenie na kocioł na paliwa

Ile co miesiąc na dom

Ile co miesiąc na dom

kanalizacji odprowadzana nie jest). W ubiegłym roku kosztowało to około 600 zł. Właściciele mają nadzieję, że w najbliższym czasie uda się założyć oddzielny licznik i wtedy opłaty znacznie się zmniejszą. Energia elektryczna Opłaty za prąd wynoszą średnio 300 zł za miesiąc: latem - około 280 zł, a zimą

Najnowsze