hubert trammer architekt

sprawdź też:

architekt

tekst: Hubert Trammer

Prysznic w toalecie

Prysznic w toalecie

Właśnie budujemy dom. W "gościnnej" łazience na parterze architekt przewidział miejsce na brodzik. Zastanawiamy się z mężem, czy nie zrezygnować z niego ze względu na dodatkowe koszty, jakie pociąga za sobą wykonanie odpowiednich instalacji, a potem wyposażenie takiej łazienki. Czy czteroosobowej rodzinie naprawdę nie wystarczą dwie łazienki przy sypialniach i dodatkowa toaleta na dole?

Srebrzysty dom w środku lasu

Trzydziestoczteroletni architekt Marek Szcześniak ma za sobą sześć lat praktyki w pracowni wziętego warszawskiego projektanta Stefana Kuryłowicza.

Aranżacja wnętrz: ustawiamy meble

Mamy dom po rodzicach męża. W ciasnych przestrzeniach trudno nam żyć i trudno je dobrze urządzić. Planujemy gruntowne zmiany i rozplanowanie na nowo wnętrz. Chcemy zmieścić w nich nasze ukochane stare wielkie szafy i komody, ale tak, by w przerobionym domu wnętrza były jak najbardziej przestrzenne. Jak rozplanować pokoje i nie popełnić błędów w meblowaniu?

Zobacz wideo

Projektowanie wnętrz - chodzi słońce wkoło domu

Projektowanie wnętrz - chodzi słońce wkoło domu

rodzicom ("przecież jeszcze jest dzień"), a pociechom - zasypianie. Od północy. Ciemny i chłodny pokój dziecinny - brrr! Nie trzeba być architektem, aby odrzucić taką lokalizację. Pokój dzienny i jadalnia Od południa i zachodu. Domownicy zazwyczaj przebywają tu popołudniami i wieczorem. Dobrze

Najnowsze