hydraulika w domu ile systemy

Beata Zielińska

Kotły na gaz plus kolektory: porównaj i wybierz

Kotły na gaz plus kolektory: porównaj i wybierz

Dom jednorodzinny można ogrzewać na wiele sposobów. Jeśli ważnym kryterium wyboru jest dla nas wygoda użytkowania i mamy dostęp do gazu z sieci, warto rozważyć montaż kotła kondensacyjnego.

Remont starego domu: uszczelnienie i osuszenie fundamentów

Wiele starych domów ma zawilgocone fundamenty. Świadczą o tym białe wykwity, ciemne plamy czy odpadający tynk. Zanim więc zajmiemy się remontem wnętrz, trzeba najpierw znaleźć przyczynę zawilgocenia, usunąć ją i dopiero wtedy osuszyć ściany zagłębione w ziemi.

Remont łazienki

Generalny remont łazienki to duże przedsięwzięcie. Na każdym jego etapie można popełnić błędy. Poważniejsze wiążą się z dodatkowymi kosztami, które trzeba będzie ponieść na ich naprawę. Jak więc dobrze zaplanować i przeprowadzić prace?

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Bateria kuchenna Brita 3020 filtrująca wodę w domu

Bateria kuchenna Brita 3020 filtrująca wodę w domu

- trójdrożna bateria filtrująca Brita 3020. Bateria jest częścią podzlewowego systemu, który montujemy w swojej kuchni. W jego skład wchodzą: bateria dwudźwigniowa oraz filtrujący oraz wymienny wkład P 1000. System można zamontować samodzielnie, bez użycia specjalistycznych narzędzi ani pomocy hydraulika, a

Jak kołek w ścianie

. grzewczej itp. UWAGA! Podczas budowy domu lub mieszkania warto zrobić dokumentację fotograficzną. Przebieg instalacji koryguje życie i często biegną one trochę inaczej niż w planach. Jeśli nie masz ani jednego, ani drugiego, możesz (z grubsza) ustalić przebieg instalacji po rozmieszczeniu kontaktów, kranów

Najnowsze