hydraulika w domu ile systemy

tekst Małgorzata Krośnicka

Naprawa parkietu po awarii ogrzewania

Naprawa parkietu po awarii ogrzewania

Rury z wodą do grzejników w nowoczesnych instalacjach prowadzone są pod posadzką. Dzięki temu instalacja jest niewidoczna, ale też utrudnia to znalezienie ewentualnego miejsca przecieku. Często o problemie z przeciekiem świadczą łódkujące klepki parkietu. Co z nimi zrobić, gdy uda się już naprawić instalację?

Kotły na gaz plus kolektory: porównaj i wybierz

Dom jednorodzinny można ogrzewać na wiele sposobów. Jeśli ważnym kryterium wyboru jest dla nas wygoda użytkowania i mamy dostęp do gazu z sieci, warto rozważyć montaż kotła kondensacyjnego.

Remont starego domu: uszczelnienie i osuszenie fundamentów

Wiele starych domów ma zawilgocone fundamenty. Świadczą o tym białe wykwity, ciemne plamy czy odpadający tynk. Zanim więc zajmiemy się remontem wnętrz, trzeba najpierw znaleźć przyczynę zawilgocenia, usunąć ją i dopiero wtedy osuszyć ściany zagłębione w ziemi.

Zobacz wideo

Remont łazienki

Remont łazienki

grzejnika. Samodzielnie czy z fachowcem? Od odpowiedzi na to pytanie w dużej mierze zależy finalny koszt remontu. Zgodnie z badaniami, większość Polaków stara się samodzielnie radzić z domowymi przeróbkami, ale przy remoncie łazienki potrzeba fachowej wiedzy z różnych  dziedzin (hydrauliki

Jak kołek w ścianie

. grzewczej itp. UWAGA! Podczas budowy domu lub mieszkania warto zrobić dokumentację fotograficzną. Przebieg instalacji koryguje życie i często biegną one trochę inaczej niż w planach. Jeśli nie masz ani jednego, ani drugiego, możesz (z grubsza) ustalić przebieg instalacji po rozmieszczeniu kontaktów, kranów

Najnowsze