ile kosztuje skrzynka rozdzielcza

tekst Iwona Stachurska

Eksploatacja wentylacji z rekuperacją -  fakty i mity

Eksploatacja wentylacji z rekuperacją - fakty i mity

Aby dom można było uznać za energooszczędny, powinien zostać na etapie budowy wyposażony w wentylację mechaniczną nawiewno-wywiewną z odzyskiem ciepła, czyli rekuperacją.

Kupujemy stary dom: jak ocenić kondycję budynku?

Zanim kupimy stary dom z myślą o remoncie, musimy solidnie ocenić jego stan - od dachu po piwnicę, od konstrukcji po instalacje. Tylko wtedy będziemy mogli zaplanować niezbędne prace i dobrze oszacować ich koszty. Podpowiadamy, na co szczególnie zwracać uwagę.

5 najważniejszych pytań o ogrzewanie płaszczyznowe

Ogrzewanie płaszczyznowe to rodzaj instalacji grzewczej, w której nie ma grzejników, bo pomieszczenia ogrzewają przewody ukryte w podłodze, ścianach lub suficie.

Automatyczne nawadnianie zamiast konewki i węża

Automatyczne nawadnianie zamiast konewki i węża

fachowego projektu. Koszt instalacji automatycznego podlewania można też rozłożyć na raty, jeśli zaplanuje się stopniową rozbudowę systemu, byleby rozbudowa ta była przewidziana od początku. Elementy systemu Studzienka rozdzielcza. Jest to plastikowa skrzynka, którą umieszcza się w centralnym miejscu

Automatyczny dom nie tylko na pilota

Automatyczny dom nie tylko na pilota

sygnały czujek alarmowych, włącza i wyłącza między innymi sprzęt AGD, RTV i nawadniający, podnosi i opuszcza rolety. Programowanie i sterowanie Cardio odbywa się przez panel dotykowy. Luxor. Także nie potrzebuje dodatkowego okablowania. Jego sercem są moduły umieszczone bezpośrednio w skrzynce

Najnowsze