ile kosztuje szlifowanie elewacji drewnianej

kw

Co zamiast tynku na elewację?

Co zamiast tynku na elewację?

Gdy liczy się szybkość i czystość prac, świetnie sprawdzają się okładziny montowane bez użycia zaprawy, czyli na stalowym lub drewnianym ruszcie przymocowanym do ścian budynku. Przewagą metody lekkiej suchej nad lekką mokrą (znacznie częściej stosowaną i polegającą na wykończeniu ocieplonych ścian tynkiem cienkowarstwowym), jest szybsze tempo prowadzenia prac, brak przerw potrzebnych na schnięcie zapraw oraz możliwość wykonywania robót w gorszych warunkach atmosferycznych.

Altany i pawilony w ogrodzie - wybór, koszty, budowa, impregnacja

Budowanie altan i pawilonów w ogrodzie ma długą tradycję, utrwaloną choćby w nazwach kawiarni, pałacyków czy ulic. Taka budowla "patronuje" na przykład warszawskiej ulicy bagatela. Powstawały one nie tylko dla ozdoby, lecz przede wszystkim jako przytulne miejsca spotkań lub błogiego wypoczynku.

Schody betonowe: czym je wykończyć? Rady, ceny i opinie użytkowników

Przy doborze materiałów wykończeniowych na schody, oprócz wyglądu weźmy pod uwagę również ich własności użytkowe, takie jak łatwość utrzymania w czystości, wymagane zabiegi konserwacyjne, możliwości renowacji i naprawy.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Jak kupić i jak montować styropian?

Jak kupić i jak montować styropian?

, zwykle występującego w kolorze zielonym, niebieskim lub różowym. Tymczasem są to dwa różne produkty. Choć obydwa wytwarza się z polistyrenu, proces produkcji wygląda inaczej. W efekcie płyty polistyrenu ekstrudowanego mają lepsze parametry, ale kosztują więcej niż styropian. Czy to prawda, że szary

Najnowsze