impregnacja cegły w mieszkaniu

sprawdź też:

mieszkanie

red.

ŁADNY DOM, NUMER 06/2014

ŁADNY DOM, NUMER 06/2014

W tym numerze: *Inteligentny system alarmowy; *Wymiana bramy garażowej; *Kolektory słoneczne; *Baterie umywalkowe; *Budujemy z ceramiki; *Renowacja elewacji; *Okna w domu energooszczędnym. Z czerwcowym wydaniem dodatek specjalny - Dachy! A w nim wszystko o konstrukcji, kryciu i ocieplaniu dachów.

Jak kupować materiały budowlane

Dla większości z nas nawet kupienie farby do pomalowania ścian w mieszkaniu stanowi poważne wyzwanie - wiele rodzajów, różne ceny i różna jakość - a co dopiero, gdy mamy zmierzyć się z kupnem materiałów do budowy domu. Czym więc kierować się przy ich wyborze, abyśmy później nie czuli się rozczarowani?

Dom z widokiem na jezioro - przebudowa stodoły

Zaniedbane mazurskie gospodarstwo może stać się miejscem równie pięknym, co malownicze zabudowania z bornholmskich wiosek rybackich, które były inspiracją dla właścicieli prezentowanego domu. Potrzebne są: wyobraźnia, dobry pomysł, talent plastyczny i determinacja. Tylko tyle i aż tyle.

Zobacz wideo

Gdy w domu jest wilgotno

z odróżnieniem grzybów domowych od grzybów pleśniowych - powodujących spotykane czasem w mieszkaniach pleśnienie ścian. Skutki techniczne działania grzybów domowych są dla budynku zdecydowanie poważniejsze. Zniszczenie drewnianych elementów konstrukcyjnych porażonych przez grzyb domowy

Najnowsze