impregnacja cegły w mieszkaniu

sprawdź też:

mieszkanie

red.

ŁADNY DOM, NUMER 06/2014

ŁADNY DOM, NUMER 06/2014

W tym numerze: *Inteligentny system alarmowy; *Wymiana bramy garażowej; *Kolektory słoneczne; *Baterie umywalkowe; *Budujemy z ceramiki; *Renowacja elewacji; *Okna w domu energooszczędnym. Z czerwcowym wydaniem dodatek specjalny - Dachy! A w nim wszystko o konstrukcji, kryciu i ocieplaniu dachów.

Cegła w mieszkaniu. Jak stworzyć niepowtarzalny klimat we wnętrzu?

Cegła na ścianie to świetna dekoracja wnętrza. Zobaczcie jak można stworzyć niepowtarzalny klimat w domu dzięki zastosowaniu cegły w wystroju mieszkania.

Jak kupować materiały budowlane

Dla większości z nas nawet kupienie farby do pomalowania ścian w mieszkaniu stanowi poważne wyzwanie - wiele rodzajów, różne ceny i różna jakość - a co dopiero, gdy mamy zmierzyć się z kupnem materiałów do budowy domu. Czym więc kierować się przy ich wyborze, abyśmy później nie czuli się rozczarowani?

Dom z widokiem na jezioro - przebudowa stodoły

Dom z widokiem na jezioro - przebudowa stodoły

z widokiem na jezioro - opowiada pani Agnieszka. - Poszukiwania zajęły półtora roku, ale zakończyły się sukcesem. Nie obyło się przy tym bez wyrzeczeń, ponieważ, żeby kupić działkę, musieliśmy wziąć kredyt pod zastaw warszawskiego mieszkania. Dla chcącego nic trudnego Działka - licząca trzy tysiące

Gdy w domu jest wilgotno

z odróżnieniem grzybów domowych od grzybów pleśniowych - powodujących spotykane czasem w mieszkaniach pleśnienie ścian. Skutki techniczne działania grzybów domowych są dla budynku zdecydowanie poważniejsze. Zniszczenie drewnianych elementów konstrukcyjnych porażonych przez grzyb domowy

Najnowsze