instalator elektryk praca

Tekst: Anna Grunwald

Szukam dobrego elektryka

Szukam dobrego elektryka

Z prądem nie ma żartów. Dobry elektryk to gwarancja nie tylko bezpieczeństwa, ale też codziennie dostrzeganej wygody przy korzystaniu z urządzeń elektrycznych.

Dziennik budowy domu prefabrykowanego. Harmonogram prac

Prześledźmy, jak wygląda harmonogram prac przy domu prefabrykowanym na przykładzie realizacji domu na działce w Konstancinie.

Podgrzewacz bez błędów: część 1, planowanie instalacji

Odpowiedni podgrzewacz elektryczny lub gazowy gwarantuje komfort mycia, nawet jeśli potrzebujemy dużo ciepłej wody do kąpieli w wannie, a w drugiej łazience inny domownik w tym samym czasie chce wziąć prysznic.

Ile kosztuje ogrzewanie domu i wody, czyli co zamiast gazu: różne rozwiązania

Ile kosztuje ogrzewanie domu i wody, czyli co zamiast gazu: różne rozwiązania

. Można oczywiście to zrobić - tak na wszelki wypadek... I choć z reguły wiąże się to ze sporymi kosztami i dużym zakresem prac - pokazujemy, jakie są możliwości. Czym ogrzewać dom i ciepłą wodę użytkową Wybór i zastosowanie dodatkowego źródła ciepła do ogrzewania domu oraz przygotowania ciepłej

Elektryczne ogrzewania podłogowe: mata czy kabel

Elektryczne ogrzewania podłogowe: mata czy kabel

gwarancji. Do sieci powinien je jednak podłączyć elektryk. Elementem grzejnym jest w nich kabel niewielkiej średnicy wpleciony w siatkę z tworzywa. Maty są zwykle cieńsze niż kable. Ich całkowita grubość wynosi 3-4 mm, dlatego też są chętnie stosowane podczas remontów i na starych posadzkach, gdy ważne jest

Najnowsze