instrukcja budowy altany

ANNA KOZIEŁ

Grille stacjonarne. Ogrodowe barbecue

Grille stacjonarne. Ogrodowe barbecue

Wybudowany na stałe kominek z rusztem stwarza przytulny zakątek do ucztowania pod chmurką i zawsze jest gotowy na przyjęcie gości.

Preparaty do zabezpieczania drewna w ogrodzie

Drewno wymaga dobrego zabezpieczania - szczególnie, jeśli jest eksploatowane na zewnątrz. Pomogą nam w tym produkty marki Bondex.

Domki ogrodowe

Domek ogrodowy - przechowa narzędzia, meble do ogrodu, pozwoli na chwilę relaksu, a większy - nawet na urządzenie małego przyjęcia. Są także domki przeznaczone specjalnie do grillowania. Zadbane i w towarzystwie kwiatów ozdobią nasz ogród - zobacz propozycje drewnianych domków do ogrodu i wybierz coś dla siebie!

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Ogród - Encyklopedia budowlana

Ogród - Encyklopedia budowlana

podjazdu, szczegółowy projekt oczka wodnego czy altany bądź innego elementu wyposażenia ogrodu, np. placu zabaw, boiska, grilla. Architekt krajobrazu z reguły podejmuje się również wykonania wszystkich wynikających z projektu zadań, jak również konserwacji ogrodu. Koszt usług architekta krajobrazu

5 zasad prawidłowego zabezpieczania drewna

5 zasad prawidłowego zabezpieczania drewna

dekoracyjny, gdyż zamiast podkreślić rysunek drewna, zupełnie go przykrywa. Przed użyciem jakiegokolwiek preparatu przeczytajmy jego etykietę i zastosujmy się do umieszczonej na niej instrukcji użycia. Jeżeli producent lakierobejcy określa jej wydajność na 20 m2/litr i zaleca, aby nakładać jak najcieńsze

Najnowsze