instrukcja budowy altany ogrodowej

KJ

Domki ogrodowe

Domki ogrodowe

Domek ogrodowy - przechowa narzędzia, meble do ogrodu, pozwoli na chwilę relaksu, a większy - nawet na urządzenie małego przyjęcia. Są także domki przeznaczone specjalnie do grillowania. Zadbane i w towarzystwie kwiatów ozdobią nasz ogród - zobacz propozycje drewnianych domków do ogrodu i wybierz coś dla siebie!

Preparaty do zabezpieczania drewna w ogrodzie

Drewno wymaga dobrego zabezpieczania - szczególnie, jeśli jest eksploatowane na zewnątrz. Pomogą nam w tym produkty marki Bondex.

Ogród - Encyklopedia budowlana

Kawałek ziemi wokół Twojego domu. Miejsce na Twoje drzewa, krzewy i kwiaty. Na własny trawnik. A może także na strumień i niewielki staw. Po prostu Twój ogród.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Grille stacjonarne. Ogrodowe barbecue

Grille stacjonarne. Ogrodowe barbecue

Grill stacjonarny warto wybrać choćby dla jego efektownego wyglądu. Może być dekoracyjnym elementem tarasu, dodawać splendoru altanie lub razem ze stołem i siedziskami przez cały rok czekać na gości w ustronnej części ogrodu. Budowy nie trzeba zlecać fachowcom. Polecamy gotowe, łatwe do montażu

5 zasad prawidłowego zabezpieczania drewna

5 zasad prawidłowego zabezpieczania drewna

Najważniejszą rzeczą jest wybór odpowiedniego produktu. Powinien być on dostosowany do rodzaju powierzchni i naszych potrzeb. Do mebli ogrodowych powinniśmy użyć twardej lakierobejcy, która jest odporna na zadrapania i zarysowania. Elewację drewnianą najlepiej pomalować elastyczną lakierobejcą

Najnowsze