instrukcja użytkowania elewacji drewnianej

Małgorzata Krośnicka

Grillowanie w ogrodzie

Grillowanie w ogrodzie

Gdy tylko robi się ciepło, nad całą Polską - niezależnie, czy to wielkie miasto, czy maleńka wioska - zaczyna się unosić pachnący pieczonym mięsem dym. Grillujemy!

5 zasad prawidłowego zabezpieczania drewna

Wiosna już niedługo zacznie mobilizować nas do porządków w ogrodach. Jednym z elementów tych prac będzie odświeżanie bądź budowa drewnianych altan, płotów, tarasów czy mebli ogrodowych. Pamiętajmy, żeby prawidłowo zaimpregnować drewno - inaczej szybko ulegnie zniszczeniu i malowanie będziemy musieli powtarzać każdego roku.

Wszystko o blachodachówce

Blachodachówki wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem budujących i remontujących swoje domy. Jest to związane dostępnością, atrakcyjną ceną i niewielkim ciężarem takich pokryć. Nie bez znaczenia jest również duży wybór profili, powłok i kolorów.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Jak kupić i jak montować styropian?

Jak kupić i jak montować styropian?

wykonawca ma specjalne urządzenie do żłobienia styropianu. Jednak bardziej skomplikowane kształty nadają plotery 3D. Przed przystąpieniem do prac ociepleniowych, należy zapoznać się z zaleceniami producentów, podanymi w formie instrukcji czy też zamieszczonymi w kartach technicznych produktów

Najnowsze