jak ładnie urządzić domek letniskowy

Iwona Mere

Dom z widokiem na antresolę

Dom z widokiem na antresolę

Domy z antresolą mają zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. "Rozważni" uważają, że taki dom oznacza wyższe koszty budowy, tj. sporą kubaturę przy mniejszej powierzchni użytkowej (rezygnujemy z części stropu oddzielającego kondygnacje), trudności z ogrzaniem, oświetleniem czy rozchodzeniem się dźwięków w otwartej przestrzeni. "Romantyczni" z kolei doceniają efektowne rozwiązania przestrzenne, integracyjny charakter, nieprzeciętne walory reprezentacyjne itp.

Ponowne zakładanie ogrodu

Zakładanie ogrodu po raz kolejny, w innym miejscu, jest zupełnie nowym doświadczeniem. Nic nie jest bowiem dokładnie takie samo jak w pierwszym ogrodzie.

Działka z dala od miasta

Dobrze zaprojektowana działka rekreacyjna stanie się wymarzonym miejscem wypoczynku dla nas i przyjazną oazą dla rodzimych roślin i zwierząt.

Czy warto mieć dom

Czy warto mieć dom

okolicach Warszawy, ulegli także zawodowcy. Przytoczmy tu nazwiska takich architektów, jak Piotr Szaroszyk czy Jerzy Szczepanik-Dzikowski, którzy zbudowali domy dla siebie przy skarpie wiślanej. Świetną ilustracją roli zielonego otoczenia jest też pomysł architekt Barbary Wekki, by rozbudować domek

Najnowsze