jak fugować silikonem na narożach

Tekst: Marek Kraska - Product Manager z firmy Baumit , Zdjęcia aranżowane Monika Lewandowska/Phototapeta, zdjęcia kroków - Baumit

Zrób to sam: układamy płytki ceramiczne

Zrób to sam: układamy płytki ceramiczne

Samodzielne układanie płytek ceramicznych nie jest trudnym zadaniem. Przed przystąpieniem do pracy trzeba dokładnie zmierzyć powierzchnię i obliczyć ilość płytek, kleju, gruntu oraz wszelkich potrzebnych materiałów. Na tym etapie należy także dobrać odpowiednią zaprawę klejową - dopasowaną do rodzaju płytek, izolacji podpłytkowej (np. folia w płynie) czy też funkcji podłoża np. ogrzewanie ścienne lub podłogowe.

Uszczelniacze na trudne miejsca przy układaniu płytek

Są takie miejsca w domu, wykończone płytkami ceramicznymi, w których zastosowanie zwykłych zapraw do spoinowania nie wystarczy. Wybór nieodpowiedniej może być bowiem przyczyną trwałych przebarwień lub pękania i odspajania spoin od płytek.

Remont łazienki

Generalny remont łazienki to duże przedsięwzięcie. Na każdym jego etapie można popełnić błędy. Poważniejsze wiążą się z dodatkowymi kosztami, które trzeba będzie ponieść na ich naprawę. Jak więc dobrze zaplanować i przeprowadzić prace?

Drobne naprawy w domu

Drobne naprawy w domu

szczelin w ścianach, sufitach i fasadach. Może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Kartusz 310 ml. Cena ok. 7 zł. Producent Selena Fot. 2 - AG B01 - Gips budowlany - Do wszelkiego rodzaju prac budowlanych, takich jak: naprawy powierzchni ścian i sufitów (wypełnianie bruzd i otworów

Najnowsze