jak gustownie wykończyć mały dom

Maja Stosio

Urządzacie jadalnię? Sprawdźcie, w jaki sposób połączyć trendy mody z funkcjonalnością

Urządzacie jadalnię? Sprawdźcie, w jaki sposób połączyć trendy mody z funkcjonalnością

We współczesnych wnętrzach salon często pełni jednocześnie wiele funkcji. Warto pomyśleć o takiej aranżacji, która zapewni nam wydzielenie odrębnych stref. Podpowiemy ile miejsca na nie przeznaczyć, oraz w jaki sposób je wydzielić, by stanowiły spójny charakter wnętrza.

Męska rzecz - urządzamy kuchnię faceta

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że to kobiety mają decydujące zdanie co do aranżacji salonu, sypialni, łazienki. Nie inaczej jest w przypadku kuchni. Stereotypowo postrzega się to pomieszczenie jako królestwo Pani domu. Zwykle kuchnie są więc urządzone w stonowanych, ciepłych, pastelowych kolorach, z pięknymi dodatkami i dekoracjami. Jak jednak wyglądałaby typowo ?męska" kuchnia?

Sofa NICEA

Nowoczesna stylizacja to dążenie do elegancji i poszukiwanie kompromisu pomiędzy klasyczną skromnością i wymowną dekoracyjnością.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Dom w stylu angielskim pod Poznaniem

budowlaną, nawiązać kontakt z architektem, wyposażyć go w odpowiednie zdjęcia i dom powstanie błyskawicznie. Rozpoczęli od poszukiwania odpowiedniego miejsca. Na jego znalezienie dali sobie tydzień. I nawet zmieścili się w czasie! Działkę budowlaną o powierzchni 2500 m2, położoną tak, jak chcieli (na

Najnowsze