jak mocować dębowe listwy podłogowe

Joanna Witos, Małgorzata Krośnicka

Podłoga pływająca

Podłoga pływająca

Inwestorzy chcieli mieć drewnianą podłogę za rozsądne pieniądze. Dzięki dobrym materiałom i fachowej wiedzy wykonawców, zmniejszając koszty, wcale nie musieli iść na jakościowe kompromisy.

Co na ściany zamiast farby? Pomysły na nowoczesne wykończenie ścian

Znudziły ci się tapety i farba na ścianach Kusi cię stara cegła, surowy beton, wiekowe deski? Podpowiadamy, co zrobić, by ściany w twoim domu wyglądały niebanalnie. Pokazujemy też zamienniki oryginalnych materiałów - na ogół tańsze i mniej kłopotliwe do układania, ale nie mniej ciekawe.

Realizacje domów: nowoczesny dom z widokiem po horyzont

Miejski zgiełk ma swój nieodparty urok, ale zdarza się, że nawet jego najwięksi wielbiciele w pewnym momencie życia chcą się zdystansować, "odetchnąć pełną piersią", czy - po prostu - mieć wokół siebie więcej przestrzeni. I wtedy zaczynają marzyć o?wyprowadzce na peryferia miasta. Niektórym to marzenie udaje się zrealizować.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Skarby Natury - kolekcja dębowych podłóg litych w ofercie Barlinka

Skarby Natury - kolekcja dębowych podłóg litych w ofercie Barlinka

dębowe w standardowym wykończeniu o wdzięcznych nazwach Diamond, Ruby oraz Amber. Nowości z gatunku podłóg dębowych to szeroka gama desek koloryzowanych od jasnych, bielonych jak Pearl, czy Amethyst, poprzez nieco ciemniejsze odcienie, takie jak: Birmit, Coral, Topaz, Rubellit czy Beryl, aż do niemal