jak podnieść dom na siłownikach

Red.

Nowy napęd do starej bramy garażowej

Nowy napęd do starej bramy garażowej

Ręczne otwieranie i zamykanie bramy do garażu nie jest wygodne - zwłaszcza, jeśli robimy to kilka razy dziennie. Dlatego warto pomyśleć o domontowaniu do niej napędu.

Nadbudowa domu - cz. 5: konstrukcja dachu

Dach możemy przebudować na trzy sposoby. Pierwszy polega na podniesieniu istniejącej więźby dachowej poprzez podmurowanie ścian kolankowych, drugi - na zmianie więźby dachowej (zależy to od jej stanu technicznego i możliwości "wyniesienia" dachu), a trzeci - na zamianie dachu płaskiego na stromy.

Rozbudowa domu: dodatkowa kondygnacja na trzy sposoby

Rozbudowa domu w poziomie nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem, nie zawsze jest też możliwa - np. ze względów formalnych. W takiej sytuacji warto rozważyć dodanie do powierzchni użytkowej dodatkowej kondygnacji.

Zobacz wideo

Wygoda i luksus - okna dachowe i automatyka

Wygoda i luksus - okna dachowe i automatyka

rozłączenie siłownika ze skrzydłem. System bezprzewodowy Okna dachowe, akcesoria wewnętrzne oraz zewnętrzne mogą być zintegrowane z bezprzewodowym systemem sterowania, stanowiąc integralną część inteligentnego domu. Służy on do połączenia w jedną sieć sprzętu elektrycznego, takiego jak: oświetlenie

Inteligentny dom - przyjaciel, czy wróg ?

Inteligentny dom - przyjaciel, czy wróg ?

Symulacja obecności. Dom potrafi oszukać potencjalnych intruzów poprzez włączanie i wyłączanie świateł dokładnie tak samo jak robili to domownicy, na przykład w zeszłym tygodniu. Czujnik deszczu i wiatru. Rolety podniosą się podczas porywistego wiatru. Podczas deszczu okna dachowe zostaną automatycznie

Najnowsze