jak pomalować dom w norwegii

Rozmawiała Bożena Głodkowska

W magicznym świecie kolorów

W magicznym świecie kolorów

Co sprawia, że mieszkamy w szarych miastach? Dlaczego nasze domy zaczęły wyglądać podobnie? O barwach i ich roli w codziennym życiu mówi Dagny Thurmann-Moe, autorka książki "Kolorowa rewolucja".

Kanadyjczyk po 20 latach, czyli nasz dom szkieletowy

Dwadzieścia lat minęło, jak jeden dzień. Nucąc tak do melodii z serialu "Czterdziestolatek", dziwię się, że mój dom ma już tyle lat. I zaskakuje mnie też, że wybory podjęte w czasie jego budowy w większości okazały się trafne.

Kobiece wnętrza w starym domu

Za królowej Wiktorii w tym miejscu strumieniami lało się piwo, na początku naszego wieku serwowano hinduskie potrawy. Dziś mieszka tu przedsiębiorcza rodzina o talentach restauratorskich i dekoratorskich.

Domy z drewna: cztery realizacje, cztery technologie

Domy z drewna: cztery realizacje, cztery technologie

. Mają za sobą mroźne i śnieżne zimy, ulewne deszcze, wichury i upalne lata. Mogą więc opowiedzieć nie tylko, jak sprawdziła się wybrana przez nich technologia i rozwiązania (np. rodzaj ogrzewania), ale też czy w konstrukcji domów pojawiły się jakieś mankamenty, a jeśli tak, to jakie. Poprosiliśmy

Top trendy okienne

Radosław Dąbrowski, Dyrektor Serwisu i Obsługi Producentów Domów Inwido Polska SA, do której należy marka Sokółka Okna i Drzwi.   Minimalistyczny design Minimalizm to obecnie wiodący trend zarówno w architekturze, jak i w wystroju wnętrz. Widoczny jest on również w designie okien, które jako

Najnowsze