jak pomalować dom w norwegii

Rozmawiała Bożena Głodkowska

W magicznym świecie kolorów

W magicznym świecie kolorów

Co sprawia, że mieszkamy w szarych miastach? Dlaczego nasze domy zaczęły wyglądać podobnie? O barwach i ich roli w codziennym życiu mówi Dagny Thurmann-Moe, autorka książki "Kolorowa rewolucja".

I gra muzyka!

Że zrujnowane? Nie szkodzi. Parę pomysłów, potem remont i jest mieszkanie dla singla. W męskim, surowym stylu, uwzględniające techniczno-muzyczne pasje gospodarza.

Kanadyjczyk po 20 latach, czyli nasz dom szkieletowy

Dwadzieścia lat minęło, jak jeden dzień. Nucąc tak do melodii z serialu "Czterdziestolatek", dziwię się, że mój dom ma już tyle lat. I zaskakuje mnie też, że wybory podjęte w czasie jego budowy w większości okazały się trafne.

Zobacz wideo

Kobiece wnętrza w starym domu

Kobiece wnętrza w starym domu

formie meble klasyki w stylu vintage, wstawiła wściekle cytrynowy puf i lolitkową różową sofę. - Kocham białe ściany i mocne plamy koloru na ich tle - mówi właścicielka. - Lubię otaczać się rzeczami, które poprawiają mi nastrój, działają jak rozweselacze. To bardzo kobiecy dom, odcisnęłam na nim swoje

Domy z drewna: cztery realizacje, cztery technologie

Domy z drewna: cztery realizacje, cztery technologie

. Mają za sobą mroźne i śnieżne zimy, ulewne deszcze, wichury i upalne lata. Mogą więc opowiedzieć nie tylko, jak sprawdziła się wybrana przez nich technologia i rozwiązania (np. rodzaj ogrzewania), ale też czy w konstrukcji domów pojawiły się jakieś mankamenty, a jeśli tak, to jakie. Poprosiliśmy

Najnowsze