jak przeciągnąć rury pod domem

Tekst: Alfred Adamczewski

Zanim ruszy budowa - woda, prąd i inne instalacje

Zanim ruszy budowa - woda, prąd i inne instalacje

Unikniemy wielu budowlanych kłopotów, jeśli już na etapie robót fundamentowych przygotujemy dom do podłączenia wszystkich instalacji.

Przyłącze telefoniczne - od słupka do domu

Przyłącze telefoniczne wykonuje się zwykle w momencie, gdy dom jest już gotowy. Nie jest to kłopotliwe, jeśli o telefonie pomyślimy w trakcie budowy fundamentów.

Prąd w ogrodzie - projektowanie instalacji elektrycznej

Instalację elektryczną na działce należy rozprowadzić w sposób przemyślany pod względem użytkowym i gwarantujący bezpieczeństwo. A wszystko warto zrobić, zanim zaczną się pozostałe prace wokół domu.

Zobacz wideo

Miejsce, gdzie warto wpaść: bar Krvn we Wrocławiu

Miejsce, gdzie warto wpaść: bar Krvn we Wrocławiu

lokalne produkty. Zjeździliśmy Dolny Śląsk w poszukiwaniu smaków i trafiliśmy do Koziej Łąki, gospodarstwa z Łomnicy pod Jelenią Górą, skąd będziemy brać kozie sery. Paweł, kucharz, co jakiś czas przywozi od swego wuja spod Milicza dziczyznę, którą jak się okazało, nasi goście uwielbiają. Dzięki takim

Miejsce na samochód

Miejsce na samochód

. Zależnie od tego jak chowa się w garażu, brama segmentowa może być: górna, z poziomo ułożonych segmentów, które podczas otwierania są stopniowo podnoszone i wciągane pod sufit; boczna, z segmentów pionowych, które podczas otwierania przesuwają się wewnątrz garażu na jedną lub dwie ściany; wymagają zatem

Najnowsze