jak przerobić dom piętrowy

red.

Najpiękniejsze letnie domy [TOP 10]

Najpiękniejsze letnie domy [TOP 10]

Kto z nas nie marzy o własnym wakacyjnym domu? O miejscu, gdzie można spokojnie spędzić wakacje? Prezentujemy Wam 10 najciekawszych letnich domów - dużych i małych, nowoczesnych i tradycyjnych. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Dom do zburzenia czy przerobienia

Gdy decydujemy się na kupno starego domu, zwykle myślimy o jego przebudowie oraz dopasowaniu do naszych potrzeb i wyobrażeń. Tymczasem często lepiej jest go wyburzyć i zbudować nowy - dokładnie taki, jaki jest nam potrzebny.

Dyskretne ciepło nowoczesnego domu

Murowany, wygodny dom dla czworga i z dużym ogrodem. Spełnienie marzeń rodziny, która do niedawna mieszkała w ciasnym szeregowcu na małej działce.

15 zabawnych sposobów na meble i dodatki IKEA

15 zabawnych sposobów na meble i dodatki IKEA

? Z pewnością uda Ci się zrobić nowe "ubranko" mebla. Blogerzy spróbowali z ławką NORDEN, ale w ten sposób możesz odmienić praktycznie każdy mebel. Fot. IKEA Pełna instrukcja na Sanna & Sania Stołek z IKEA na kilkanaście sposobów» Jak mieszkają Polacy: IKEA w każdym domu

Dom (nie)bezpieczny - jak ocenić stopień zabezpieczenia własnego domu?

Dom (nie)bezpieczny - jak ocenić stopień zabezpieczenia własnego domu?

- zamknięte osiedle domów jednorodzinnych. Wybierając działkę, rozpytujemy przyszłych sąsiadów, rozmawiamy z policją, z dzielnicowym, ze służbami komunalnymi. Zbieramy informacje, na jakie ewentualne niedogodności możemy się tu narazić, w tym również - jak duże będzie tu ryzyko kradzieży czy włamania. Dom

Najnowsze