jak wykończyć balkon półokrągły

Andrzej Markowski

Dom z wykuszem

Dom z wykuszem

Mimo, że dom powstał dla typowej czteroosobowej rodziny, architekci z pracowni opracowującej projekty do katalogu zrobili go na konkretne zamówienie i z myślą o znanej sobie działce.

Dom z czystego przypadku

Ten nawiązujący do tradycyjnej formy dom dobrze komponuje się nie tylko ze spokojną okolicą, stanowiącą część dużej aglomeracji, ale przede wszystkim - z życiem właścicieli.

Dom miłośnika fortyfikacji

Renowacją starych murów pan Marcin zajmuje się zawodowo. I kocha to, co robi. Dlatego trudno się dziwić, że swój dom również postanowił mieć z odzysku. I że nie mógł starej cegły w całości przesłonić nowoczesnym tynkiem.

Dom w klimatach z przeszłości

Dom w klimatach z przeszłości

działki - na planie litery L. W części centralnej ozdobiony tradycyjnym gankiem wejściowym, zwieńczonym półokrągłym balkonem zamurowaną balustradą. Jak deklaruje właściciel, do budowy domu użyto najlepszych materiałów, a wykonawstwo jest najwyższej klasy. Z racji jego zawodu i funkcji - jest prezesem

Mieszkanie na wysokim poziomie

nie Manhattan, ale oglądana z góry dzielnica, tak jak zresztą cała Warszawa, mieni się kolorowymi światłami i wieczorem wygląda naprawdę magicznie. W dzień można natomiast patrzeć na Las Kabacki. - Wygląda jak morze. Z balkonu widzę, że Ziemia naprawdę jest okrągła! - stwierdza ze śmiechem gospodyni

Najnowsze