jak zaaranżować ganek

Jagoda Mówińska

Wnętrza, które leczą. Jedyna taka klinika

Wnętrza, które leczą. Jedyna taka klinika

Wygląda jak amerykańskie miasteczko z lat 30. Tymczasem jest to niezwykła klinika leczenia Alzheimera, która w niczym nie przypomina klasycznych szpitali.

Ogród przy domku letniskowym

Bujna roślinność to dobra oprawa dla niewielkiego drewnianego domu na wsi. Proponujemy gatunki, których pielęgnacja nie wymaga wiele wysiłku.

Ogród na wsi. Jak stworzyć wiejski ogród?

To miejsce przechowuje w sobie wspomnienia sprzed dziesiątków lat - o jego przeszłości świadczą wielkie drzewa i pięknie wyeksponowane zabytkowe sprzęty.

Zobacz wideo

Współczesny dom z gankiem

Współczesny dom z gankiem

Główne założenia: - dom, który zgodnie z tradycją będzie miał wejście podkreślone gankiem - orientacyjna wielkość budynku: powyżej 150 m2 - stali mieszkańcy: typowa rodzina czteroosobowa - rodzice i dzieci Dom murowany Powierzchnia użytkowa: 180,4 m2 plus garaż 22,1 m2 Powierzchnia zabudowy: 145 m2

Ogród bezpieczny dla psa

Ogród bezpieczny dla psa

Psy kochają grzebać w ziemi, kopać dołki, obgryzać roślinki, skakać przez przeszkody. Są szczęśliwe, biegając wzdłuż ogrodzenia i zaglądając w każdy kątek. Dla ich bezpieczeństwa i naszego spokoju, stwórzmy ogród dla czworonogów. Oto 12 rad, jak to zrobić.   Wyskoki mur Ogród powinien być

Najnowsze