jak zakładać rynny ocynkowane

Anna Krajak

Jak dobrze dobrać rynny

Jak dobrze dobrać rynny

W sprawie wyboru odpowiedniego systemu orynnowania do domu najlepiej poradzić się specjalisty - dekarza lub dystrybutora. Sami możemy wybrać kolor i kształt rynien oraz materiał, z jakiego będą zrobione.

Rynny - dobór i montaż orynnowania

Woda deszczowa może spływać z dachu prosto na ziemię. Lepiej jednak najpierw zebrać ją do rynien i rurami spustowymi odprowadzić z dala od domu.

Rynny - dlaczego warto je założyć?

Na większości pochyłych dachów montuje się rynny, którymi woda płynie do rur spustowych. Dzięki temu zdecydowanie zmniejsza się zamakanie ścian domów podczas deszczu i roztopów.

Taras i elewacja z drewna

Taras i elewacja z drewna

o detale. Nie ma tu miejsca na girlandy rurek odpływowych i rynien na dachach. - Wszystko jest pochowane, poukładane i dobrane kolorystycznie - stwierdza architekt. - Proszę się przyjrzeć dobrym współczesnym realizacjom. Po detalach można docenić wysiłek projektanta i inwestora. Ważne jest też to

Instalowanie piorunochronu

Instalowanie piorunochronu

powierzchnią dachu, takie jak kominy, maszty anten, wywiewki, jak również metalowe elementy biegnące przy dolnej krawędzi dachu (na przykład: rynny), należy połączyć z najbliższym zwodem lub przewodem odprowadzającym. - Wszystkie nieprzewodzące elementy budowlane wystające nad powierzchnię dachu (na przykład

Najnowsze