jak zamaskować podciąg

TEKST I STYLIZACJA: Małgorzata Tomczyk ZDJĘCIA: Aleksander Rutkowski/olo studio PROJEKT WNĘTRZA: Joanna PiotrowskA/MOJO Architekci i Jakub Babik/Space Tailors

Mieszkanie pełne sztuki

Mieszkanie pełne sztuki

Agnieszka, z pochodzenia wrocławianka, zamieszkała w stolicy ze względu na pracę. Po godzinach zaszywa się w swoim mieszkaniu z książkami w fotelu albo urządza seanse kina domowego dla przyjaciół. I uwielbia patrzeć na swoją kolekcję obrazów.

Spojrzenie na sztukę

Agnieszka, z pochodzenia wrocławianka, zamieszkała w stolicy ze względu na pracę. Po godzinach zaszywa się z książkami w fotelu albo urządza seanse kina domowego dla przyjaciół. I uwielbia patrzeć na swoją kolekcję obrazów.

Domy murowane

Największą popularnością wśród budujących cieszą się domy murowane - technologię tę wybiera ponad dwie trzecie inwestorów. Są one uznawane za solidne i najbardziej trwałe. Buduje się je na pokolenia i często traktuje jako długoterminową inwestycję.

Zobacz wideo

Obudowy z płyt gipsowo-kartonowych

Obudowy z płyt gipsowo-kartonowych

taki sufit za bardzo obniżyłby pomieszczenie, więc trzeba znaleźć inne rozwiązanie. Przy prowadzeniu rur warto wykorzystać istniejące słupy, podciągi czy wnęki. Wykonana w ten sposób obudowa będzie wyglądać jak powiększony element, do którego jest zamocowana. Kable nad sufitem Jak zamaskować przewody

Najnowsze