jak zamontować futrynę metalową

Michał Mikołajski, Małgorzata Krośnicka

Wymiana drzwi wewnętrznych za 2000 zł - sprawdź na co możesz sobie pozwolić

Wymiana drzwi wewnętrznych za 2000 zł - sprawdź na co możesz sobie pozwolić

Postanowiliśmy sprawdzić, na ile może sobie pozwolić posiadacz domu czy mieszkania do remontu, jeśli ma na to przeznaczone 2 tysiące złotych. Nie zależy nam jednak na najtańszych rozwiązaniach, ale też nie będziemy wybierać materiałów i wykonawców z półki wyższej niż średnia.

Sypialnia w salonie. Jak wydzielić miejsce do spania w dużym pokoju?

W małych mieszkaniach wydzielenie osobnej sypialni to zadanie niełatwe. Szczególnie jednopokojowe wnętrza wymagają odpowiednich podziałów. Zebraliśmy 12 aranżacji salonów z aneksem sypialnym. Oto sposoby na salon i sypialnię w jednym.

Inspiracje: kącik do spania

Przez lata sypianie na rozkładanej kanapie w pokoju dziennym było u nas normą, łączenie sypialni i salonu w jednym wnętrzu nikogo więc nie dziwi i dziś. Teraz jednak stosuje się wiele ciekawych rozwiązań, dzięki którym udaje się zgrabnie wydzielić w pokoju aneks sypialny. Pokazujemy takie ciekawe pomysły.

Zobacz wideo

Drzwi antywłamaniowe - budowa i wyposażenie

Drzwi antywłamaniowe - budowa i wyposażenie

rolek ryglujących prostych lub grzybkowych, działających na podobnej zasadzie jak te montowane w okuciu obwiedniowym w oknach (przesunięta rolka wchodzi w zaczepy metalowe zamontowane w ościeżnicy); - automatycznie wysuwanych bolców, które samoczynnie wysuwają się ze skrzydła drzwi i wsuwają w otwory w

Najnowsze