jak zrobić suszarnie do grzybów

Andrzej Markowski

Wiejski dom pod miastem

Wiejski dom pod miastem

Mieli mieszkanie w bliźniaku, trzy kroki do pracy i do szkół, sklep na wyciągnięcie ręki i prestiż życia w jednym z większych polskich miast, w stolicy Wielkopolski - Poznaniu. Wybrali jednak życie w wiejskim domu pod lasem. Na dodatek, by w nim zamieszkać, najpierw musieli go sobie zbudować.

Altana w ogrodzie

Dobra altana powinna być dopasowana do wielkości i charakteru ogrodu - materiałem, konstrukcją, funkcją, wielkością, kolorem i... nastrojem.

Zakupy z ekspertem: rekuperator

Wybór materiałów do budowy domu wcale nie jest łatwy. Kierujemy się nie tylko ceną, ale chcemy też przed wyborem dowiedzieć się jak najwięcej na temat ich właściwości. O odpowiedzi na pytania inwestorów dotyczące wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła czyli rekuperacją, poprosiliśmy ekspertów.

Zobacz wideo

Rozmaryn - wonne ziółko

Rozmaryn - wonne ziółko

ciągu dwóch, trzech tygodni. W połowie maja młode rośliny przesadzamy do większych doniczek, a kiedy zrobi się ciepło, wystawiamy do ogrodu. Okazy uzyskane tą metodą rosną jednak bardzo wolno i nierówno, a zakwitają dopiero w następnych latach. Zdecydowanie lepiej ukorzeniać szczyty pędów starszych

Pułapki energooszczędne - termomodernizacja

Pułapki energooszczędne - termomodernizacja

zmiennej wilgotności w różnych pomieszczeniach. Potraktowanie suszarni czy pralni jak pokoju dziennego to prosta droga do skraplania pary wodnej na suficie i ścianach obniżającego izolacyjność cieplną i trwałość przegrody. Nie można zapomnieć o innej, ważnej kwestii - bezpieczeństwie przeciwpożarowym

Najnowsze